بدون چک و ضامن تا سقف

10 میلیون‌تومان

اقساطی خرید کنید!

10 میلیون‌تومان

اقساطی خرید کنید!

اسنپ‌پی یه راه حل جدید پرداخت است که به کاربران این امکان را می‌دهد محصولی که لازم دارند را بدون نیاز به ضامن یا وثیقه، در یک فرایند خیلی ساده الان بخرند و هزینه‌اش را بعدا پرداخت کنند.
شما رز سفیدی عزیز هم میتوانید با اعتبار اسنپ خود از رز سفید به صورت اقساطی خرید کنید.

خرید اقساطی تا سقف 20 میلیون تومان

همین حالا وسایل کاشت ناخن اقساطی بخر!

مزایا خرید اقساطی از رز سفید

پرداخت در 4 قسط بدون بهره

پرداخت در ۴ قسط بدون بهره

خرید تا سقف 10 میلیون تومان

خرید تا سقف 10 میلیون تومان

خرید اقساطی بدون چک و ضامن

بدون نیاز به ضامن یا وثیقه

فرآیند کاملا آنلاین در خرید اقساطی

فرایند کاملا آنلاین

فرم را برای خرید اقساطی پر کنید تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
خرید لوازم آرایشی و بهداشتی اقساطی

سوالات متداول

سرویس اعتباری، راهی سریع و آسان برای پرداخت هزینه‌ها بدون داشتن موجودی است. با فعال‌ کردن این سرویس، اعتبار مشخصی تا پایان همان ماه به شما تعلق می‌گیرد و می‌توانید از اعتبار خود برای پرداخت هزینه سفر، سفارش غذا، سفارش از سوپر مارکت، خدمات پزشک و مشاور و سفارش از داروخانه بدون داشتن موجودی استفاده کنید. توجه داشته باشید که از تاریخ استفاده تا پایان هر ماه فرصت دارید تا صورت‌حساب خود را تسویه کنید.

سرویس اعتباری تنها برای کاربران منتخب که واجد شرایط هستند فعال می‌شود.

اگر کاربر واجد شرایط هستید، برای فعال‌سازی این قابلیت، در بخش اطلاعات کاربری در سرویس درخواست خودرو وارد «سرویس اعتباری» شوید یا به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن بروید و روی «آیکن اعتباری» یا «بنر اعتباری» بزنید. پس از فعال‌سازی قراردادی بین شما و اسنپ‌پی منعقد می‌شود.

توجه داشته باشید سرویس اعتباری پس از فعال‌سازی روش پرداخت پیش فرض شما خواهد شد. هر زمان که بخواهید می‌توانید آن را، در بخش اطلاعات کاربری «تنظیمات» در بخش مدیریت پرداخت تغییر دهید، همچنین امکان تغییر روش پرداخت در طول سفر نیز وجود دارد و می‌توانید از روش‌های پرداخت دیگری که راحت‌تر هستند استفاده کنید.

  

در حال حاضر برای استفاده از سرویس اعتباری حق اشتراکی دریافت نمی‌شود و رایگان است.

برای تسویه‌حساب، در بخش اطلاعات کاربری در سرویس درخواست خودرو  وارد «سرویس اعتباری» شوید یا به صفحه اصلی سوپر اپلیکیشن بروید و روی «آیکن اعتباری» یا «بنر اعتباری» بزنید بعد از دیدن صورت‌حسابتان، در صفحه اصلی برنامه یا از قسمت بدهی‌ها، روی دکمه پرداخت بزنید، با ورود به درگاه بانکی می‌توانید حسابتان را تسویه کنید. مهلت تسویه‌ حساب پایان هر ماه است، اما نگران نباشید برای راحتی شما امکان پرداخت تا ۵ روز بعد هم وجود دارد. 

بله شما میتوانید با استفاده از سرویس اعتباری اسنپ پی تمامی محصولات رز سفید اعم از وسایل کاشت ناخن را تهییه نمایید.

شماره همراه شما با موفقیت ثبت شد.

بزودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت