آشنایی با بهترین ترکیب رنگ مو نسکافه ای با دکلره و بدون دکلره

رنگ مو نسکافه‌ای در آرایش موها یک گزینه جذاب و محبوب است. این رنگ موی گرم و طبیعی، به موها زندگی و عمق می‌بخشد و برخلاف رنگ‌های سرد، گرما و لطافت زنانگی را به موها می‌بخشد. استفاده از رنگ مو نسکافه‌ای در آرایش موها، به تنوع و انعطاف‌پذیری بالا در طرح‌ها و استایل‌ها منجر می‌شود. می‌توان از این رنگ در تمام طول موها استفاده کرد، از جمله ریشه‌ها، انتهای موها یا به صورت هایلایت در بخش‌های خاص موها.

دسترسی سریع به مطالب

  رنگ موی نسکافه‌ای به خوبی با رنگ پوست‌های مختلف سازگاری دارد و برای افراد با پوست‌های روشن تا تیره قابل استفاده است. همچنین، این رنگ موی متناسب با اکثر رنگ چشم‌ها است و زیبایی طبیعی چهره را بیشتر می‌کند. از دیگر مزایای استفاده از رنگ موی نسکافه‌ای می‌توان به دوام و ماندگاری بالا اشاره کرد. با استفاده از محصولات مراقبت از رنگ مو و حفظ آن، می‌توانید برای مدت طولانی از رنگ موی نسکافه‌ای لذت ببرید. در نهایت، قبل از اقدام به رنگ کردن موها به رنگ نسکافه‌ای، بهتر است با یک آرایشگر مو مجرب مشورت کنید تا بهترین استایل و رنگ مویی که شما می‌پسندید را انتخاب کنید و نکات مراقبت از رنگ مو را نیز بدانید.

  بهترین ترکیب رنگ مو نسکافه ای بدون دکلره را بشناسید

  با توجه به عوارضی که دکلره بر روی موها دارد، خیلی از افراد به دنبال ترکیب رنگ نسکافه ای بدون دکلره هستند. امروزه رنگ های نسکافه ای زیادی وجود دارند که شما می‌توانید در کوتاه ترین زمان و تنها با ترکیب چند ماده ساده به آن دست یابید. در زیر به چند فرمول ساده پیرامون ترکیب رنگ های نسکافه ای بدون دکلره اشاره کرده ایم:

  رنگ قهوه ای نسکافه ای
  رنگ قهوه ای نسکافه ای

  رنگ مو قهوه ای نسکافه ای

  برای رسیدن به این رنگ موی کافی است که پایه طبیعی موهایتان را با 2/1 تیوپ رنگ نسکافه ای شماره 6 و 3/1 تیوپ رنگ قهوه ای شماره 7 و همچنین اکسیدان 6 درصد ترکیب کنید. این رنگ مو به جوان تر و شاداب تر دیده شدن چهره تان کمک زیادی می کند. استفاده از آن را برای هر رده سنی پیشنهاد می کنیم.

  رنگ کاپوچینو نسکافه ای
  رنگ کاپوچینو نسکافه ای

  رنگ مو کاپوچینو نسکافه ای

  فرمول رنگ موی کاپوچینو نسکافه ای را میتوانید بدون نیاز به دکلره بدین ترتیب است که نصف رنگ نسکافه ای شماره 6 را با نصف رنگ کاپوچینو شماره 5 و 2 سانت واریاسیون دودی و اکسیدان 6 درصد ترکیب می کنید. رنگ کاپوچینو نسکافه ای بدون دکلره برای  خانم های خاص پسند بهترین گزینه است.

  رنگ مو نسکافه ای دودی تیره
  نسکافه ای دودی

  رنگ مو نسکافه ای دودی تیره

  رنگ موی دودی جز رنگ های سرد است. شما می‌توانید با ترکیب کردن آن با رنگ نسکافه ای به رنگ ایده آلی دست یابید. این ترکیب رنگ برای پوست هایی با تناژ سرد کاملا مناسب خواهد بود. فرمول این ترکیب رنگ عبارتند از: نصف تیوپ نسکافه ای پایه 8+ یک چهارم تیوپ دودی پایه 8+ یک چهارم تیوپ هایلایت رنگ مو کنفی+ ورایاسیون بنفش و نقره ای هر دو 2 سانت+ اکسیدان 9 درصد. یادآور می شویم که شما می‌توانید این رنگ مو را روی پایه موی رنگ نشده یا پایه 5 تا 7 تناژ قهوه ای یا طلایی اعمال کنید.

  نسکافه ای سرد
  نسکافه ای سرد

  رنگ مو نسکافه ای سرد

  شما میتوانید این رنگ مو را روی پایه موی رنگ نشده یا پایه 5 تا 7 تناژ قهوه ای یا طلایی اعمال کنید. برای رسیدن به رنگ موی نسکافه ای سرد کافی است که نصف تیوپ رنگ نسکافه ای پایه 8 را با یک چهارم رنگ دودی پایه 8 و یک چهارم رنگ هایلایت کنفی و 2 سانت واریاسیون بنفش و نقری و در آخر اکسیدان 9 درصد مخلوط کنید.

  نسکافه ای روشن براق
  رنگ مو نسکافه ای روشن براق

  رنگ مو نسکافه ای روشن براق

  رنگ مو نسکافه ای روشن براق یکی از رنگ های پرطرفدار در میان خانم های جوان است. برای داشتن این چنین رنگی میتوانید از فرمولی که در ادامه توضیح می دهیم، استفاده کنید. پایه موهایتان میتواند رنگ نشده باشد یا اینکه دارای مو قهوه ای یا طلایی از پایه 6 یا 7 باشید. رنگ نسکافه ای پایه 8 را به میزان نصف تیوپ با رنگ دودی پایه 8 حدود یک چهارم با هایالایت شامپاینی یک چهارم و واریاسوین بنفش و نقره ای 2 سانت و واریاسیون سبز 2 سانت و اکسیدان 9 درصد ترکیب کنید.

  معرفی بهترین ترکیب رنگ نسکافه ای با دکلره

  رنگ موی دودی نسکافه ای
  رنگ موی دودی نسکافه ای

  رنگ مو دودی نسکافه ای

  برای اینکه صاحب رنگ مو دودی نسکافه ای خیره کننده ای شوید کافه ای است که موهایتان بر پایه دکلره ( 9 رو به 10) باشد. روی این موهایتان میتوانید یک چهارم رنگ نسکافه ای شماره 11،  نیمی از رنگ دودی شماره 10،  2 سانت واریاسیون مرواروید و اکسیدان 3 درصد را بایکدیگر مخلوط کنید.

  رنگ موی شیری نسکافه ای
  رنگ موی شیری نسکافه ای

  رنگ مو شیری نسکافه ای

  با داشتن موهایی با پایه دکلره 8 (زرد) میتوانید صاحب رنگ مو شیری نسکافه ای شوید. البته به شرطی که فرمول زیر را دنبال کنید. باید نصف تیوپ رنگ شیر نسکافه ای شماره 8، یک پنجم مرواریدی شماره 12،  نصف بند انگشت یا دو نخود ماهگونی شرابی شماره 6 و اکسیدان 3 درصد را با یکدیگر مخلوط کنید و بر موهایتان اعمال کنید.

  رنگ موی نسکافه ای روشن
  نسکافه ای روشن

  رنگ موی نسکافه ای روشن

  این رنگ را میتوان جز لوکس ترین و ترندترین رنگ های سال معرفی کرد. برای اینکه بتوانید این رنگ را به آسانی بر موهایتان پیاده سازی کنید، باید موهایتان بر پایه دکلره 10 باشد. در ادامه کافی است که 2/1 رنگ نسکافه ای شماره 11 را با 2 سانت واریاسیون مرواریدی و اکسیدان 3 درصد ترکیب کنید.

  نسکافه ای شکلاتی
  نسکافه ای شکلاتی

  رنگ موی شکلاتی نسکافه ای

  رنگ موی شکلاتی نسکافه ای از رنگ های جوان پسندانه است. این رنگ اندکی از کاراملی رنگ موها کم می کند و سبب قهوه ای تر دیده شدن آن می شود. همین امر سبب می شود تا میزان جذابیت این رنگ مو بالاتر برود. برای داشتن رنگ موی شکلاتی نسکافه ای می بایست موهایتان دکلره پایه 8 داشته باشد. روی این موها میتوانید فرمول رنگ شکلاتی پایه 7 ( نصف تیوپ)، رنگ ماهاگونی پایه 6 ( یک چهارم تیوپ)، دودی پایه 7 ( یک چهارم تیوپ)، واریاسیون نقره ای و بنفش ( از هر کدام 2 سانت) و اکسیدان 6 درصد را با یکدیگر مخلوط کنید.

  رنگ موی نسکافه ای زیتونی

  رنگ موی نسکافه ای زیتونی را میتوانید روی موهایی با دکلره تا پایه 8 اعمال کنید. برای رسیدن به این تناژ رنگی کافی است که شیر نسکافه ای پایه 8 (سه چهارم تیوپ)، بلوند زیتونی پایه 8 ( یک چهازم)، بلوند اروغوانی پایه 7 (یک هشتم تیوپ) و رنگ طبیعی پایه 7 ( یک هشتم تیوپ)، واریاسیون دودی و نقره ای ( دو سانت) و اکسیدان 6 درصد را با یکدیگر ترکیب کنید.

  معرفی بهترین رنگ مو نسکافه ای برای خانم ها

  رنگ مو مارال سری نسکافه ای حجم 100 میل

  رنگ مو مارال سری نسکافه ای حاوی ویتامین سی و ای است. همچنین این رنگ مو از ترکیبات مفیدی مانند روغن آرگان، روغن هسته انگور و عصاره بادام شیرین تشکیل شده است. این رنگ به شما کمک می کند تا سفیدی موهایتان را به خوبی بپوشانید و موهایتان را نرم سازید. این محصول به استحکام موهایتان کمک زیادی می کند. این محصول دارای کیفیت بالا و ماندگاری بالاست و علاوه بر این محصول می‌توانید دیگر محصولات برند مارال را در رز سفید مشاهده کنید.

  رنگ مو بلونیا سری نسکافه ای 100 میل

  رنگ مو بلونیا، سری نسکافه ای فاقد آمونیاک است. از ای رو به موهایتان آسیب وارد نمی کند. بلکه به افزایش غلظت و کیفیت بالای رنگدانه ها کمک زیادی می کند. این محصول برای موهای کراتین شده انتخابی عالی است و با خرید آن به خوبی می‌توانید موهایتان را نرم کنید و موهایتان را تقویت کنید. این رنگ مو حاوی عصاره بادام شیرین و نیلوفر آبی است.

  کیت رنگ مو اسکالیم شماره 7.19 رنگ بلوند نسکافه ای حجم 100 میلی لیتر

  کیت رنگ مو اسکالیم شماره 7.19 رنگ بلوند نسکافه ای جز رنگ های معتبر است. این رنگ فاقد آمونیاک می باشد. این محصول دارای ماندگاری طولانی مدتی است. همچنین با برخورداری از ویتامین آ و ای به شما کمک می کند تا موهایتان را احیا کنید. این محصول از پوشانندگی بالایی برخوردار می باشد. این محصول از روغن آرگان برخوردار است و از این طریق به درخشش و نرمی  موهایتان کمک شایانی می کند. این محصول ضد حساسیت بوده و بهترین انتخاب برای انواع موهاست.

  سوالات متداول

  ۱. رنگ موی نسکافه ای چه جوری به دست میاد؟
  رنگ مو نسکافه ای از ترکیبی از رنگ قهوه‌ای تیره و رنگ قرمز سرخابی به دست می‌آید.

  ۲. آیا رنگ موی نسکافه ای برای همه رنگ پوست ها مناسب است؟
  بله، رنگ موی نسکافه ای برای اکثر انواع پوست مناسب است. اما برای افرادی که پوستشان بسیار روشن یا بسیار تیره است، ممکن است نیاز به تغییراتی در رنگ موی نسکافه ای داشته باشند تا بهترین نتیجه را بگیرند.

  ۳. آیا رنگ موی نسکافه ای برای موهای کوتاه مناسب است؟
  بله، رنگ موی نسکافه ای برای موهای کوتاه نیز مناسب است. این رنگ مو به موهای کوتاه شما زندگی و حجم می‌بخشد و ظاهری شیک و مدرن به آنها می‌بخشد.

  ۴. آیا نیاز به حفظ رنگ موی نسکافه ای وجود دارد؟
  بله، برای حفظ رنگ موی نسکافه ای، می‌توانید از شامپوها و محصولات مخصوص مراقبت از رنگ مو استفاده کنید. همچنین، محافظت از موها در برابر آفتاب و استفاده از حرارت کمتر در استایلینگ مو نیز به حفظ رنگ موی نسکافه ای کمک می‌کند.

  جمع بندی

  امروز در مجله زیبایی رز سفید درباره فرمول رنگ مو نسکافه ای با دکلره و بدون دکلره اطلاعات مفیدی را به دست آوردیم. شما می‌توانید این رنگ مو را جهت زیباتر دیده شدن چهره تان با انواع و اقسام رنگ های دیگر ترکیب کنید. همچنین با مراجعه به صفحه رنگ مو نسکافه ای می‌توانید انواع رنگ های اصیل را در برندهای معتبر خریداری کنید. مجموعه رز سفید با ارائه انواع رنگ مو بستر مناسبی را برایتان فراهم کرده تا زیبایی را به معنای واقعی در کوتاه ترین زمان تجربه کنید.

  در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه رنگ مو نسکافه ای میتوانید، به بخش دیدگاه در پایین این صفحه مراجعه کنید و نظراتتان را برایمان کامنت کنید و همچنین میتوانید با پشتیبان سایت به صورت آنلاین گفتگو کنید.