مدل های رنگ مو فانتزی + بهترین ترکیب رنگ مو فانتزی 2024

رنگ موی فانتزی امروزه به عنوان یک روش آرایشی محبوب شناخته می‌شود. رنگ موی فانتزی بدون دکلره و با دکلره به سهولت بر موهایتان امکان پذیر است.  یکی از دلایل اصلی محبوبیت این رنگ های فانتزی، تنوع انتخاب بالایی است که در اختیارتان می گذارند. امروزه انواع مختلف رنگ‌هایی مانند آبی، سبز، صورتی، بنفش و غیره وجود دارد که اجازه می‌دهد کاربران بتوانند با تغییر رنگ مو، سبک و شخصیت متفاوتی را برای خود خلق کنند.علاوه بر این، رنگ موی فانتزی به طور موقتی قابل تغییر است و نیازی به تغییرات دائمی ندارد. این ویژگی باعث شده تا مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند. با توجه به محبوبیت این سبک آرایشی خیلی از افراد به دنبال شناخت بیشتر رنگ موی فانتزی، انواع، میزان ماندگاری، نحوه استفاده، محبوب ترین ترکیبات و مدل های جدید آن هستند. اگر شما نیز جر این دسته از افراد هستید، پیشنهاد می دهیم که مطلب زیر از رزمگ را تا انتها مطالعه  کنید.

دسترسی سریع به مطالب

  رنگ موی فانتزی چیست؟

  رنگ موی فانتزی یا رنگ موی موقتی، به رنگ موهایی گفته می‌شود که به صورت موقت و بدون تغییر رنگ اصلی موها انجام می‌شود. رنگ موی فانتزی برخلاف رنگ موی معمولی که با تغییر رنگ اصلی مو صورت می‌گیرد، تنها باعث تغییر رنگ مو برای مدت زمان کوتاه‌تری می‌شود. این نوع رنگ مو معمولا با استفاده از رنگ‌های شستشوپذیر صورت می‌گیرد تا پس از چند شستشو رنگ آن از بین برود. رنگ موی فانتزی می‌تواند برای مدت‌های ۱ تا ۵ روز یا حتی کمتر یا بیشتر رنگ مو را تغییر دهد بدون اینکه رنگ اصلی مو تغییر کند. این نوع رنگ مو برای کسانی که می‌خواهند به صورت موقت رنگ موی خود را تغییر دهند مناسب است.

  معرفی انواع محبوب رنگ موی فانتزی

  دنیای رنگ های فانتزی وسیع است. از صورتی گرفته تا بنفش هر کدام میتوانند به آسانی روی تارهای موهایتان جای بگیرند و چهره شما را فورا دگرگون سازند. از رنگ های شاخص فانتزی که میتوانید به سهولت در بازار پیدا کنید، میتوان به  موارد زیر اشاره کرد.

  •  رنگ موی آبی: یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها بوده که در بازه‌های مختلف از آبی روشن تا تیره دیده می‌شود. این رنگ مو می‌تواند شخصیت‌های متفاوتی را القا کند. آبی تیره بیشتر برون‌گرایی و جسارت را نشان می‌دهد در حالی که آبی روشن آرامش بیشتری منتقل می‌کند.
  • رنگ موی صورتی: شامل طیف وسیعی از رده‌های رزی تا سرخابی تیره است. این رنگ مو با لباس‌های تیره و آرایش تیره هماهنگی دارد و به چهره جذابیت می‌بخشد. بسته به رنگ پوست، رده‌های مختلف آن مناسب خواهد بود.
  • رنگ موی بنفش: شامل بازه‌ای از بنفش روشن تا تیره است و می‌تواند شخصیت‌های متفاوتی را القا کند. رنگ بنفش زمانی که در کنار رنگ مشکی استفاده می شود، واقعا بی نظیر است. این دو رنگ تیره چهره شما را زیبا و جذاب خواهند ساخت.
  • رنگ موی سبز: این رنگ محافظه‌کارانه‌تر از سایر رنگ‌هاست و برای تجربه اول در زمینه رنگ فانتزی مناسب‌تر است. معمولا رنگ مو فانتزی سبز با هر نوع پوست و آرایش سازگار است.
  • رنگ موی قرمز: قدیمی‌ترین رنگ فانتزی که همواره محبوب بوده است. این رنگ با پوست‌های روشن و تیره سازگار است و می‌توان آرایش چشم را نیز با آن هماهنگ کرد.

  میزان ماندگاری رنگ موی فانتزی چقدر است؟

  با توجه به محبوبت این برند، خیلی از افراد برایشان سوال است که میزان ماندگاری رنگ مو فانتزی چقدر است؟ در جواب باید بگوییم که  میزان ماندگاری رنگ موی فانتزی به چند عامل بستگی دارد. برای مثال نوع مواد شیمیایی مورد استفاده در رنگ مو مهم ترین رکن در تعیین ماندگاری آنهاست.  رنگ‌هایی که حاوی پارافین هستند، ماندگاری بیشتری دارند. همچنین  شرایط آب و هوایی نیز مهم است.  رطوبت بالا موجب خارج شدن زودهنگام رنگ می‌شود. شستشوی مکرر مو با شامپو نیز موجب خارج شدن تدریجی رنگ می‌شود. در کنار موارد ذکر شده نوع مو هم در ماندگاری رنگ مو فانتزی تاثیر دارد.

  نکته: به طور متوسط رنگ موی فانتزی 4 تا 6 هفته ماندگاری دارد. با رعایت اصول درست مراقبت از مو می‌توان تا 2 ماه هم رنگ را حفظ کرد.

  روش استفاده از انواع رنگ مو فانتزی چگونه است؟

  برای استفاده از رنگ موی فانتزی و دستیابی به بهترین نتیجه، پایه موها باید تا حد امکان روشن شود. برای این منظور می توان از پودر دکلره یا کرم دکوپاژ استفاده کرد تا موها را تا حد امکان روشن کرد.مهمترین عامل در تعیین رنگ نهایی، شدت روشنایی پایه است. برای موهایی که به طیف سفید نزدیک هستند، انتخاب هر رنگی ممکن است.اما اگر پایه موها زرد یا نارنجی باشد، نتیجه متفاوت خواهد بود. همچنین اگر سایه های طبیعی بلوند یا قهوه ای وجود داشته باشد، باید اثر آن را پیش بینی کرد. به طور مثال رنگ آبی روشن روی موهای سفید زیباست، اما روی موهای زرد ممکن است به سبز تبدیل شود. پس در انتخاب رنگ، پایه موها را نیز مدنظر قرار دهید.

  رنگ مو فانتزی بدون دکلره لاکچری و جدید

  رنگ‌های مو فانتزی بدون دکلره بسیار آسان استفاده می‌شوند. می‌توانید آن‌ها را به صورت غیرمستقیم با افزودن چند قطره به شامپو یا روغن مو یا مستقیماً با فرچه روی موهاتان استفاده کنید. بهترین روش استفاده از این رنگ‌ها تکرار کردن آن در بازه‌های منظم و استفاده از محصولات طبیعی برای حفظ رنگ است.

  یاقوتی صورتی 

  یاقوتی صورتی از خانواده قرمز
  یاقوتی صورتی از خانواده قرمز

  رنگ موی یاقوتی صورتی یک گزینه جذاب برای کسانی است که میخواهند رنگ مویشان را تغییر دهند بدون اینکه رنگ خیلی تیره یا غیرطبیعی بشود. این رنگ با ترکیب دو رنگ زیبای آبی و قرمز-صورتی باعث میشود موها همچنان طبیعی به نظر برسند اما با یک تغییر محسوس و جذاب !

  برای دستیابی به بهترین نتیجه با این رنگ مو، باید توجه داشت که پایه رنگ مو شما قرمز، طلایی یا قهوه ای باشد. سپس میتوانید مقدار کمی از واریاسیون آبی را اضافه کنید تا رنگ موی شما زیباتر شود. البته اضافه کردن بیش از حد واریاسیون می‌تواند موجب تیره شدن بیش از حد رنگ مو شود.به طور کلی با استفاده مناسب از این رنگ و توجه به نکاتی که ذکر کردیم، می‌توان یک رنگ موی یاقوتی صورتی زیبا و طبیعی را بدست آورد.

  برای داشتن رنگ موی فانتزی یاقوتی صورتی میتوانید از ترکیبات زیر استفاده کنید.

  • پایه مو (طبیعی رنگ نشده قهوه ای پایه ۶)
  • قرمز ماهاگونی شماره ۶ ( نصف تیوپ)
  • قرمز شماره ۶( نصف تیوپ)
  • واریاسیون بنفش ( دو بند انگشت)
  • واریاسیون آبی ( دو بند انگشت )
  • اکسیدان 9 درصد

  رنگ موی شرابی صورتی فانتزی

  رنگ مو فانتزی شرابی صورتی
  رنگ مو فانتزی شرابی صورتی

  رنگ موی فانتزی شرابی صورتی برای رنگ مویی با پایه‌ای در بازه رنگ‌های قهوه‌ای تا فندقی مناسب می باشد. این رنگ تقریباً 70 درصد با رنگ موی اصلی که در کاتالوگ رنگ می بینید، شباهت دارد. مواد مورد نیاز برای ساخت این فرمول عبارت اند از:

  • پایه مو: قهوه‌ای گرم
  • رنگ موی شرابی، مقدار نصف واحد
  • پودر دکلره‌کننده بنفش، 3 واحد
  • پودر دکلره‌کننده شرابی، 1 واحد
  • افزودنی آبی-بنفش، مقدار کمی
  • اکسیدان 9%

  رنگ موی سبز فانتزی

  رنگ مو فانتزی سبز بدون دکلره
  رنگ مو سبز فانتزی بدون دکلره

  این فرمول رنگ موی فانتزی می‌تواند برای انواع رنگ‌های مو از جمله قهوه‌ای سرد، طلایی و زیتونی نیز انتخاب مناسبی باشد. رنگ موی سبز حتی بدون استفاده از دکلره، امکان‌پذیر است. به صورت کلی رنگ موی سبز بدون دکلره حدود 60 درصد میتواند با رنگ موی طبیعی یا قبلاً رنگ‌شده (با تونالیته مناسب) همخوانی داشته باشد.

  با تکرار رنگ در سایر مراحل، شباهت رنگ به عکس آن چیزی که می خواهید، بیشتر خواهد شد. علاوه بر این، رنگ‌های موی قرمز، فندقی، بلوطی و شرابی نمی‌توانند رنگ سبز به خود بگیرند. زیرا تونالیته‌های مذکور به رنگ سبز غالب هستند. بنابراین، راحت‌ترین راه برای این دسته از موها استفاده از شامپوهای شیمیایی است.

  • پودر دکلره سبز: سه پیمانه
  • پودر دکلره آبی : یک پیمانه
  • رنگ مو نقره ای:یک تیوپ
  • واریاسیون آبی: یک بند انگشت
  • اکسیدان ۹ درصد

  رنگ مو صورتی بدون دکلره

  رنگ موی صورتی فانتزی
  رنگ موی صورتی فانتزی

  یکی از رنگ‌های محبوب و جذاب مو، رنگ صورتی است که طرفداران خاص خود را دارد. البته بدون استفاده از دکلره، فقط روی موهایی با درجه روشنی متوسط تا روشن ظاهر می‌شود. همچنین اگر مایلید تا رنگ صورتی روشن‌تری داشته باشید، می‌توانید از نصف تیوپ سه صفر در فرمول استفاده کنید تا رنگ موی شما  جذاب‌تر شود. فرمولی که می‌توان برای رنگ موی صورتی بدون دکلره پیشنهاد داد شامل موارد زیر است.

  • رنگ صورتی (نصف تیوپ)
  • یاسی (نصف تیوپ)
  • پودر دکلره رنگی صورتی (نیم پیمانه)
  • واریاسیون بنفش (دو سانت)
  • اکسیدان ۹ درصد

  ترکیب رنگ مو فانتزی با دکلره 2023

  بعضی از رنگ های فانتزی روی موهای بدون دکلره به خوبی ظاهر نمی شوند. برای اینکه رنگ زیبایی بگیرند، نیاز دارید تا موهایتان را ابتدا دکلره کنید. برای دستیابی به یک رنگ موی زیبا و جذاب، ابتدا باید موهایتان را با کمک مواد دکلره‌کننده، روشن کنید تا پایه مناسبی برای رنگ فراهم آید. زمان مورد نیاز برای هر کدام از رنگ‌ها در حدود 10 تا 45 دقیقه است که بستگی به جنس و حالت موها دارد.

  رنگ موی یخی نقره‌ ای

  رنگ مو یخی نقره ای
  رنگ موی یخی نقره ای

  یکی از بهترین رنگ موی فانتزی با دکلره که نظر بسیاری از افراد را به خودش جلب کرده است، رنگ موی یخی نقره ای است. برای اینکه بتوانید این رنگ را روی موهای خود پیاده کنید، پیشنهاد می دهیم که فرمول زیر را با یکدیگر ترکیب کنید.

  • ۱بلوند نقره‌ای C۹ (10 سانت)
  • واریاسیون نقره‌ای ۰/۲۲ ( 3 سانت)
  • واریاسیون خاکستری ( 3 سانت)
  • اکسیدان شماره یک (30 سی سی)

  رنگ موی یاسی

  یاسی رنگ مو فانتزی
  یاسی رنگ موی فانتزی

  یکی دیگر از رنگ های محبوب در میان خانم ها، رنگ یاسی است. این رنگ میتواند تا چندین سال چهره شما را جوان و در عین حال شاداب نشان دهد. برای ایجاد رنگ یاسی روی موهای خود از ترکیب زیر استفاده کنید.

  • رنگ مو یاسی ( یک تیوپ)
  • پودر یاسی ( یک پیمانه)
  • واریاسیون نقره‌ای ( دو سانت)
  • رنگ مو شماره ۱۰.۱
  • واریاسیون بنفش ( ۲ بند انگشت)

  رنگ موی بنفش

  رنگ موی فانتزی
  رنگ مو فانتزی

  بنقش از جمله رنگ موهایی است که میتوانید هم بر موهای مشکی و هم موهای دکلره شده اعمال کنید. برای اینکه این رنگ موی زیبا را بر موهای خود پیاده کنید، کافی است که از فرمول ترکیب رنگ موی زیر استفاده کنید.

  • رنگ مو شماره ۶ (بنفش) نصف تیوپ
  • پودر دکلره بنفش یک پیمانه
  • واریاسیون بنفش یک و نیم بند انگشت
  • واریاسیون آبی یک بند انگشت

  رنگ موی فانتزی ژله‌ ای

  رنگ موی فانتزی ژله ای
  رنگ مو فانتز ژله ای

  رنگ‌های موقت و فانتزی موجود در بازار شامل رنگ‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را به صورت محض و بدون نیاز به مواد اکسیدکننده، مستقیماً روی موهای تمیز و مرطوبی که دکلره شده‌اند، در مدت زمانی بین ۵ تا ۳۰ دقیقه اعمال نمود.

  این دسته از رنگ‌ها که به آن‌ها رنگ‌های ژله‌ای نیز گفته می‌شود، بدون نیاز به مواد اکسیدان مورد استفاده قرار می‌گیرند. باید توجه داشت که هرچه مدت زمان اعمال رنگ بر روی موها بیشتر باشد، شدت رنگ همان اندازه افزایش می‌یابد.

  بهترین رنگ مو فانتزی کدام است؟

  خیلی از افراد زمانی که با انبوهی از محصولات مرتبط با رنگ مو فانتزی مواجه می شوند، در انتخاب محصول مناسب دچار مشکل می شوند. در اصل بهترین رنگ مو دارای مشخصاتی است. برای مثال  رنگ مویی که از پیگمنت‌های طبیعی و غیر شیمیایی استفاده می‌کند، برای سلامت موهایتان مناسب است. همچنین پوشش کامل مو بدون ایجاد لکه‌های مختلف نشان از کیفیت بالای آن دارد. تدوام رنگ برای 6-8 هفته با شستشوهای مکرر نشانه ماندگاری بالای آن است. به علاوه داشتن طیف رنگی وسیع مانند 10-15 تن در یک محصول انتخاب را آسان‌تر می‌کند. یکی از محصولات مفیدی که میتوانید از فروشگاه رز سفید تهیه کنید، رنگ موی فانتزی مارال است. این رنگ مو حاوی عصاره جلبک دریایی است و به همین علت به تقویت ساختار موهایتان کمک زیادی می کند. رنگ موی فانتزی مارال از ویتامین هایی مانند A, C,  E تشکیل شده است و با داشتن ماندگاری متوسط به خوبی میتواند انتظارات شما را برآورده کند. این رنگ مو به خوبی میتواند فولیکول های موهایتان را تقویت کند، چرا که حاوی آنتی اکسیدان و مواد معدنی مورد نیاز موهایتان است. لازم به ذکر است که استفاده از آن هم نیازی به اکسیدان ندارد و کاملا آسان است.

  مدل های رنگ موی فانتزی جذاب برای دختران پرشور

  رنگ مو فانتزی چندتایی
  رنگ مو فانتزی چند تایی
  رنگ مو فانتزی یاسی
  رنگ مو فانتزی یاسی
  رنگ مو فانتزی زیبا
  رنگ مو فانتزی زیبا
  موهای رنگارنگ فانتزی
  موهای رنگارنگ فانتزی
  رنگ مو فانتزی تناژ سبز
  رنگ مو فانتزی تناژ سبز
  رنگ فانتزی دخترانه برای موی چتری
  رنگ فانتزی دخترانه برای موهای چتری
  رنگ مو فانتزی جذاب
  رنگ مو قانتزی جذاب