بهترین ضد آفتاب خارجی کدام است؟ معرفی 10+10 بهترین محصولات و برند ها

بهترین ضد آفتاب خارجی کدام است؟ این سوالی است که مدتهاست ذهنم را درگیر کرده است. خرید کرم ضد آفتاب خارجی که از فرمولاسیون ویژه ای برخوردار باشد و بتواند تا مدتهای طولانی از پوستم در برابر اشعه مضر خورشید محافظت کند، واقعا برایم مهم است. راستش من یک خانم شاغل هستم و تقریبا  10 ساعت از وقت خودم را در بیرون و معرض نور خورشید قرار می گیرم از وقتی که رانندگی می کنم تا محل کار، نور خورشید به صورت مستقیم به دستان وپوست صورتم برخورد می کند. این موضوع سبب شده تا امروز درباره اینکه کدام کرم ضد آفتاب خارجی بهترین است، تحقیق کنم. اگر شما هم مانند من مایل هستید تا درباره این موضوع بیشتر بدانید و برندهای سرشناس در این حوزه را بیشتر بشناسید، با رز سفید همراه باشید.

دسترسی سریع به مطالب

  چند نوع ضد آفتاب داریم؟ (بر اساس مواد تشکیل دهنده)

  وقتی قدم در دنیای ضد آفتاب ها می گذاریم، با انواع و اقسام مواجه می شویم. هر کدام از آنها ویژگی های منحصر به فرد دارند. منتهی در یک دسته بندی کلی به موارد ذکر شده در زیر می رسیم.

  ضد آفتاب فیزیکی یا معدنی

   ضد آفتاب‌های فیزیکی از ترکیبات معدنی مانند اکسید روی و تیتانیوم دی‌اکسید تشکیل شده‌اند. این ترکیبات به عنوان یک لایه محافظتی روی پوست قرار می‌گیرند و با جذب و پراکندگی پرتوهای خورشید، از ورود آنها به پوست جلوگیری می‌کنند. مزایای این نوع ضد آفتاب این است که برای افرادی که از حساسیت پوستی رنج می‌برند یا به ترکیبات شیمیایی حساسیت دارند، مناسب هستند. همچنین، این ضد آفتاب‌ها بیشترین محافظت را در مقابل پرتوهای UV ارائه می‌دهند. اما معایب آنها  این است که ممکن است  روی پوست سفیدی را بر جای بگذارند و در برخی از موارد هم به سختی روی پوست پخش شوند.

  ضد آفتاب شیمیایی

  ضد آفتاب‌های شیمیایی از ترکیبات شیمیایی مانند آوبنزون، اوکتوکریلن، اوکتینوکسات و اوکسی‌بنزون تشکیل شده‌اند. این ترکیبات پرتوهای خورشید را جذب کرده و از ورود آنها به پوست جلوگیری می‌کنند. مزایای این نوع ضد آفتاب شامل این است که آنها به راحتی روی پوست جذب می‌شوند و از این رو روشنایی سفیدی روی پوست ایجاد نمی‌کنند. اما معایب آنها شامل این است که برخی از ترکیبات شیمیایی در آنها برای برخی افراد باعث حساسیت پوستی شود.

  نکته مهم:  اگر پوست شما حساس است یا از حساسیت‌های شیمیایی رنج می‌برد، ضد آفتاب معدنی ممکن است برای شما مناسب باشد. اما اگر به دنبال یک ضد آفتاب برای استفاده روزمره و فعالیت‌های خارج از منزل هستید و پوست چرب یا مختلط دارید، ضد آفتاب شیمیایی گزینه مناسبی برای شماست.

  بهترین ضد آفتاب خارجی
  بهترین ضد آفتاب خارجی

  بهترین ضد آفتاب چه ویژگی هایی دارد؟

  بهترین یک واژه کلی است، بیایید مفهوم این واژه را بشکافیم و ببینیم که اصلا منظور از بهترین ضدآفتاب چیست. آیا گران ترین ضدآفتاب میتواند بهترین گزینه برای شما باشد؟ طبیعتا جواب منفی است. برای کمک به شما ویژگی های یک ضد آفتاب باکیفیت را برایتان لیست کرده ام.

  داشتن SPF مناسب برای محافظت از پوستتان

  SPF مخفف Sun Protection Factor است و نشان دهنده میزان محافظت ضد آفتاب در برابر اشعه ماورا بنفش B (UVB) است. اشعه UVB مسئول آفتاب سوختگی و سرطان پوست است. SPF 30 به معنای این است که ضد آفتاب می تواند از پوست شما در برابر 97 درصد اشعه UVB محافظت کند. SPF 50 به معنای این است که ضد آفتاب می تواند از پوست شما در برابر 98 درصد اشعه UVB محافظت کند.

  طیف گسترده

  طیف گسترده به معنای محافظت از پوست در برابر طیف گسترده ای از اشعه های مضر نور خورشید است. این اشعه ها شامل اشعه ماورا بنفش A (UVA) و اشعه ماورا بنفش B (UVB) هستند. اشعه UVA مسئول پیری زودرس پوست است. این اشعه می تواند به لایه های عمیق تر پوست نفوذ کند و باعث ایجاد چین و چروک، لکه های تیره و سایر علائم پیری شود. اشعه UVB مسئول آفتاب سوختگی و سرطان پوست است. این اشعه می تواند به لایه های بالایی پوست آسیب برساند و باعث ایجاد آفتاب سوختگی شود. همچنین می تواند به DNA پوست آسیب برساند و خطر ابتلا به سرطان پوست را افزایش دهد. ضد آفتاب هایی که طیف گسترده هستند، از پوست شما در برابر هر دو نوع اشعه UVA و UVB محافظت می کنند. این ضد آفتاب ها با استفاده از ترکیبی از مواد ضد آفتاب شیمیایی و معدنی کار می کنند.

  مقاوم در برابر آب و ماندگاری طولانی مدت

  ضد آفتاب باید در برابر آب و تعریق مقاوم باشد. این ویژگی باعث می شود که ضد آفتاب در طول روز از پوست شما محافظت کند، حتی اگر عرق کنید یا شنا کنید. همچنین از ویژگی های یک ضد آفتاب خارجی خوب این است که دارای ماندگاری طولانی مدتی باشد. با این حال ماندگاری ضد آفتاب به عوامل مختلفی مانند نوع ضد آفتاب، فرمولاسیون آن، شرایط آب و هوایی و فعالیت فرد بستگی دارد. به طور کلی، ضد آفتاب های شیمیایی ماندگاری کمتری نسبت به ضد آفتاب های معدنی دارند. ضد آفتاب های شیمیایی معمولاً باید هر دو ساعت یکبار تمدید شوند، در حالی که ضد آفتاب های معدنی می توانند تا چهار ساعت دوام داشته باشند.

  مناسب برای نوع پوست شما

  بهترین ضد آفتاب باید با نوع پوستتان سازگار باشد. برای مثال اگر پوست شما حساس است، باید از ضد آفتابی استفاده کنید که فاقد مواد حساسیت زا باشد. همچنین در صورتی که دارای پوست چربی هستید، سراغ محصولاتی بروید که فاقد چربی هستند و همچنین در کنترل جوش و ترشحات چربی شما نیز اثرهای مثبتی داشته باشد. انتخاب محصول بر اساس نوع پوستتان به شما کمک میکند علاوه بر پوشش دهی مناسب پوستتان در برابر نور خورشید بر سایر مشکلات پوستی تان از جمله چربی، خشکی، لک، جوش و.. هم غلبه کنید.

  در زمان خرید بهترین ضد آفتاب خارجی به چه مواردی دقت کنم؟

  امروز دل را به دریا زده ام و می خواهم به چند فروشگاه معتبر سر بزنم و بهترین ضد آفتاب خارجی را خریداری کنم. منتهی قبل از خرید، از دوستم که در زمینه خرید محصولات مراقبتی پوست تبحر خاصی دارد، درباره فاکتورهای مهم برای خرید ضد آفتاب سوال کردم. او نیز یک لیست از مهم ترین نکات که باید در هنگام خرید به آنها توجه کنم، در اختیارم گذاشت. این نکات عبارتند از:

  • SPF مناسب: انتخاب SPF مناسب بر اساس نوع پوست و شرایط آب و هوایی مهم است.
  •  مقاومت در برابر آب: اگر می‌خواهید ضد آفتاب را در آب یا در حین ورزش استفاده کنید، از محصولی با مقاومت در برابر آب استفاده کنید.
  •  محافظت در برابر UVA و UVB: اطمینان حاصل کنید که ضد آفتاب شما از هر دو نوع پرتو مضر خورشید محافظت می‌کند.
  •  نوع پوست: اگر پوست چرب یا حساس دارید، به دنبال محصولاتی با فرمولاسیون مناسب برای نوع پوست خود باشید.
  •  تاریخ انقضا: ضد آفتاب منقضی شده می‌تواند موثریت خود را از دست بدهد، پس به تاریخ انقضای محصول توجه کنید.
  •  عوامل آبرسان: برخی از ضد آفتاب‌ها دارای عوامل آبرسان هستند که می‌توانند پوست را نرم و مرطوب نگه دارند.
  • ترکیبات فعال: در زمان خرید بهترین ضد آفتاب خارجی از وجود ترکیبات فعال در ضد آفتاب مطمئن شوید.
  •  عدم ایجاد چربی زیاد: اگر پوست چرب دارید، به دنبال ضد آفتاب‌هایی با فرمولاسیون غیر چرب باشید.
  • نوع فرمولاسیون ضد آفتاب: ضد آفتاب ها را می توان در انواع مختلفی از فرمولاسیون ها، مانند کرم، ژل، اسپری و لوسیون یافت. هنگام انتخاب ضد آفتاب، مهم است که فرمولاسیونی را انتخاب کنید که برای نوع پوست شما مناسب باشد.

  منظور  از ترکیبات فعال در ضد آفتاب خارجی چیست؟

  در بخش بالا، درباره وجود ترکیبات فعال در بهترین ضد آفتاب خارجی صحبت کردیم. اما در این بخش می خواهیم بیشتر به این موضوع بپردازیم. اینکه اصلا منظور از این ترکیبات چیست و به کدام ترکیبات، فعال می گوییم. ترکیبات فعال در واقع موادی هستند که مسئولیت اصلی محافظت از پوست در برابر پرتوهای مضر خورشیدی را بر عهده دارند. این ترکیبات معمولاً به عنوان فیلترها یا جذب‌کننده‌های UV عمل می‌کنند و با جلوگیری از نفوذ پرتوهای UV به پوست، از آسیب‌های ناشی از تابش خورشید محافظت می‌کنند. به عبارت دیگر، ترکیبات فعال در واقع موادی هستند که پوست را از اثرات مخرب نور خورشید محافظت می‌کنند.ترکیبات فعال موجود در ضد آفتاب می‌توانند شامل اکسید روی، تیتانیوم دی اکسید، آوبنزون، اوکتوکریلن باشند.

  معرفی 10 نمونه از بهترین برند ضد آفتاب خارجی

  آیا همه ضد آفتاب های خارجی را میتواند جز بهترین ها تلقی کرد؟ مسلما این طور نیست گاهی اوقات پیش می آید که ضدآفتاب ایرانی بسیار بهتر و مقرون به صرفه تر است. بنابراین بهتر است که درباره برندهای سرشناس خارجی اطلاعات کسب کنید. در همین راستاسعی کرده ایم تا به معرفی بهترین برند کرم ضد آفتاب خارجی از نگاه پزشکان و متخصصین پوست بپردازیم.

  1. الارو؛ بهترین برند کرم ضد آفتاب خارجی

  برند الارو (Ellaro) یک برند فرانسوی است که در سال 2007 در شهر آنژه فرانسه تاسیس شد. این برند به تولید محصولات مراقبت از پوست و مو با کیفیت بالا و قیمت مناسب اختصاص دارد. محصولات الارو برای انواع پوست و مو مناسب هستند و شامل طیف گسترده ای از محصولات، از جمله ضد آفتاب، مرطوب کننده، کرم پودر، کرم ضد چروک، شامپو، نرم کننده و … می شود. الارو از مواد اولیه با کیفیت و فرمولاسیون های موثر استفاده می کند. این برند همچنین به تحقیقات و توسعه محصولات جدید و نوآورانه اهمیت زیادی می دهد. این برند سالهاست که در میان ایرانیان توانسته است جای خوش کند و رضایت آنها را به نحو مطلوبی جلب کند. اکثر فروشگاه ها و داروخانه ها کرم ها و ضدآفتاب های الارو را به صورت اورجینال در اختیار مشتریان می گذارند.

  2. نوتروژینا

  برند نوتروژینا (Neutrogena) یک برند مراقبت از پوست و مو آمریکایی است که در سال 1930 توسط امانوئل استولاروف (Emanuel Stolaroff) تاسیس شد. این برند در محصولات خودش از ترکیبات و مواد اولیه باکیفیت بهره می برد. به طوری که در سطح جهان به خصوص در ایران توانسته است که نظر بسیاری از افراد را به خودش جلب کند. نوتروژینا بهترین برند کرم ضد آفتاب خارجی است. چراکه به خوبی توانسته است که نیازهای واقعی مخاطبین خودش را شناسایی کند و با تولید انواع محصولات مراقبتی پوست به ویژه ضدآفتاب گام موثری را در جهت سالم سازی انواع پوستها برداشته است. این برند محصولات متنوعی از جمله کرم‌ها، لوسیون‌ها، تونرها، شستشوی صورت و ضدآفتاب‌ها را تولید می‌کند. محصولات نوتروژینا معمولاً حاوی مواد موثر و مورد تایید پزشکی برای مراقبت از پوست هستند و به عنوان یک برند پرطرفدار در میان مصرف‌کنندگان شناخته می‌شوند. با توجه به تنوع و کیفیت محصولاتش، برند نوتروژینا اغلب توصیه می‌شود و مصرف‌کنندگانی که به دنبال محصولات مراقبت از پوست با کیفیت هستند، به این برند روی می‌آورند.

  3. استادرم

  استادرم یک برند محصولات مراقبت پوستی فرانسوی است که در سال 1970 توسط ژان-نوئل تورل تاسیس شد. این برند بر روی مراقبت از پوست و درمان آن تمرکز دارد و محصولات متنوع و جدیدی را تولید می کند که به روش های خلاقانه باعث بهبود روزانه و تدریجی بافت پوست، ماندگاری زیبایی و سلامت آن و جلوگیری از پیری پوست می شوند. استادرم معتقد است که زیبایی پوست یک فرآیند طبیعی است که باید با مراقبت و درمان مناسب، تقویت شود.

  این برند با استفاده از مواد اولیه طبیعی و فرمولاسیون‌های پیشرفته، محصولاتی را تولید می‌کند که با پوست سازگار هستند و به آن کمک می‌کنند تا به طور طبیعی جوان‌تر، شاداب‌تر و زیباتر شود. محصولات استادرم برای انواع پوست‌ها، از پوست‌های حساس گرفته تا پوست‌های آسیب‌دیده، مناسب هستند. این محصولات شامل طیف گسترده‌ای از محصولات، از جمله ضد آفتاب، مرطوب کننده، کرم پودر، کرم ضد چروک، سرم، ماسک و … می شود. استادرم یک برند پیشرو در زمینه مراقبت از پوست است و محصولات آن در بیش از 70 کشور جهان به فروش می‌رسند. این برند همچنین دارای یک شبکه گسترده از مراکز زیبایی و درمان پوست در سراسر جهان است.

  4. اریکه

  اریکه یک برند فرانسوی است که در سال ۲۰۰۸ توسط محققان و دانشمندانی در کارخانه آپاریت بیوت تاسیس شد. این کارخانه یکی از پیشگامان تولید محصولات مراقبتی از پوست و مو در جهان است که جوایز متعددی را در ۱۰ سال اخیر کسب کرده است. محصولات اریکه شامل طیف گسترده‌ای از محصولات مراقبتی از پوست و مو می‌شود. این محصولات شامل انواع پاک کننده‌ها، مرطوب کننده‌ها، ضد آفتاب‌ها، محصولات ضد پیری، محصولات ضد لک، محصولات ضد جوش، محصولات ضد ریزش مو، محصولات تقویت کننده مو و … می‌شود. فرمولاسیون محصولات اریکه بر پایه ترکیبات طبیعی و گیاهی است. این ترکیبات شامل عصاره گیاهان مختلف، روغن‌های گیاهی، ویتامین‌ها و مواد معدنی است.

  5. اسکین کد؛ برند سوئیسی با محصولاتی ویژه برای پوست‌های حساس

  اسکین کد یک برند سوئیسی است که در سال ۱۹۹۸ توسط پرنس نیکلاس ماسالاسکی تاسیس شد. این برند بر روی تولید محصولات مراقبت از پوست برای انواع پوست‌ها، از جمله پوست‌های حساس، تمرکز دارد. ایده اولیه ساخت محصولات اسکین کد از زمانی شکل گرفت که نیکلاس ماسالاسکی در حال بازدید از بخش سوختگی یک بیمارستان بود. او با مشاهده وضعیت بیماران و تاثیر مخرب سوختگی بر روی پوست آنها، تصمیم گرفت که محصولی را برای ترمیم و بازسازی پوست تولید کند.

  نیکلاس پس از تحقیقات فراوان، ماده‌ای به نام گلوکان-CM را کشف کرد که خاصیت ترمیم و بازسازی پوست را داشت. او با استفاده از این ماده، محصولاتی را تولید کرد که در آزمایش‌های بالینی نشان دادند که می‌توانند به طور موثری پوست را ترمیم و بازسازی کنند. محصولات اسکین کد به دو دسته Essential و Exclusive تقسیم می‌شوند. دسته Essential شامل محصولات مراقبتی و درمانی پوست هم برای آقایان و هم خانم‌ها است. این محصولات شامل انواع پاک کننده‌ها، مرطوب کننده‌ها، محصولات زیبایی پوست، محصولات ضد پیری و ضد لک می‌شود. دسته Exclusive شامل محصولات تخصصی با خاصیت درمان سلولی است که تنها مخصوص بزرگسالان است. هدف از طراحی این دسته از محصولات اسکین کد افزایش روند بازسازی سلولی در سطح پوست و کاهش چین و چروک و پیری زودرس است.

  6. کدلی؛ بهترین برند ضد آفتاب خارجی با عصاره انگور

  برند کدلی یک برند فرانسوی است که در سال ۱۹۹۵ توسط ماتیلدا و برتراند توماس تاسیس شد. این برند بر روی تولید محصولات مراقبت از پوست و مو با استفاده از عصاره انگور تمرکز دارد. ایده اولیه ساخت محصولات کدلی از زمانی شکل گرفت که ماتیلدا توماس، یکی از بنیانگذاران این برند، در حال بازدید از تاکستان‌های خانواده‌اش در شهر بوردو فرانسه بود. او با مشاهده خواص درمانی عصاره انگور، تصمیم گرفت که محصولی را با استفاده از این عصاره تولید کند. ماتیلدا پس از تحقیقات فراوان، عصاره‌ای از دانه‌های انگور را کشف کرد که خاصیت آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی بالایی داشت. او با استفاده از این عصاره، محصولاتی را تولید کرد که در آزمایش‌های بالینی نشان دادند که می‌توانند به طور موثری پوست و مو را از آسیب‌های محیطی محافظت کنند.

  <محصولات کدلی شامل طیف گسترده‌ای از محصولات مراقبت از پوست و مو می‌شود. این محصولات شامل انواع پاک کننده‌ها، مرطوب کننده‌ها، محصولات ضد آفتاب، محصولات ضد پیری، محصولات ضد لک، محصولات مراقبت از مو و … می‌شود. فرمولاسیون محصولات کدلی بر پایه عصاره دانه‌های انگور است. این عصاره حاوی مقادیر بالایی آنتی‌اکسیدان، پلی‌فنول و ویتامین‌های C و E است که خواص ضد التهابی، ضد پیری و آنتی‌اکسیدانی بالایی دارند. سایر ترکیبات موجود در فرمولاسیون محصولات کدلی شامل عصاره گل رز، عصاره آلوئه‌ورا، شی باتر، روغن نارگیل، روغن زیتون و … می‌شود.

  7. پیورست؛ برند ترک با محصولاتی موثر و مقرون به صرفه

  برند پیورست یک برند ترک است که در سال ۲۰۰۹ توسط شرکت شیمیایی آرلاندو تاسیس شد. این برند بر روی تولید محصولات مراقبت از پوست برای انواع پوست‌ها، از جمله پوست‌های حساس، فعالیت گسترده ای دارد . ایده اولیه ساخت محصولات پیورست از زمانی شکل گرفت که شرکت آرلاندو در حال تحقیق روی مواد اولیه طبیعی برای محصولات مراقبت از پوست بود. این شرکت پس از تحقیقات فراوان، ترکیبات موثری را از طبیعت کشف کرد که می‌توانستند به طور موثری مشکلات پوستی را درمان کنند.شرکت آرلاندو با استفاده از این ترکیبات، محصولاتی را تولید کرد که در آزمایش‌های بالینی نشان دادند که می‌توانند به طور موثری مشکلات پوستی را درمان کنند. این محصولات به سرعت در بازار محبوب شدند و برند پیورست به یکی از برندهای پیشرو در زمینه محصولات مراقبت از پوست تبدیل شد.

   محصولات پیورست شامل طیف گسترده‌ای از محصولات مراقبت از پوست می‌شود. این محصولات شامل انواع پاک کننده‌ها، مرطوب کننده‌ها، محصولات ضد آفتاب، محصولات ضد پیری، محصولات ضد لک، محصولات ضد جوش و … می‌شود. ترکیبات محصولات پیورست فرمولاسیون محصولات پیورست از ترکیب مواد طبیعی و گیاهی ساخته شده است. این مواد شامل عصاره گیاهان مختلف، روغن‌های گیاهی، ویتامین‌ها و مواد معدنی است.
  بهترین برند ضد آفتاب خارجی
  بهترین برند ضد آفتاب خارجی

  8. برند اون

  برند اون یکی از با کیفیت‌ترین برندهای فرانسوی در زمینه محصولات مراقبت از پوست است. این برند در سال ۱۹۹۰ توسط پیر فابر و بر پایه چشمه آب معدنی اون در شهر هات لانگدوک فرانسه تاسیس شد. این برند از مواد اولیه طبیعی و باکیفیت در محصولات خود استفاده می‌کند و هیچ‌گونه مواد شیمیایی مضری در محصولات خود ندارد. برند اون به حقوق حیوانات اهمیت می‌دهد و هیچ‌یک از محصولات خود را بر روی حیوانات آزمایش نمی‌کند. همچنین محصولات اون به دلیل استفاده از مواد اولیه طبیعی و فاقد مواد مضر، برای افراد دارای پوست حساس بسیار مناسب هستند. از محصولات پرطرفدار برند اون میتوان به ضد آفتاب ها، اسپری آبرسان، کرم ترمیم کننده سیکالفیت، کرم مرطوب کننده و ژل شست و شو اشاره کرد. پیشنهاد ما برای پوست های حساس این است که سراغ محصولات مراقبتی پوست اون بروند. استفاده از محصولات برند اون می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این محصولات با استفاده از مواد اولیه طبیعی و فاقد مواد مضر، به حفظ سلامت و زیبایی پوست شما کمک می‌کنند.

  9. ایزدین: برند اسپانیایی با محصولاتی برای سلامت پوست

  برند ایزدین یک برند اسپانیایی است که در سال ۱۹۷۳ در بارسلون اسپانیا تاسیس شد. این برند با هدف درمان بیماری‌های پوستی و حفظ سلامت پوست تاسیس شد و به تولید محصولات آرایشی، درمانی و مراقبت از پوست پرداخت. ایده اولیه ساخت محصولات ایزدین از زمانی شکل گرفت که دکتر فرانسیسکو ناوارو، یکی از بنیانگذاران این برند، در حال کار بر روی یک پروژه تحقیقاتی در مورد تاثیر آب معدنی روی پوست بود. او با مشاهده خواص درمانی آب معدنی، تصمیم گرفت که از این آب در محصولات مراقبت از پوست استفاده کند.دکتر ناوارو با همکاری یک تیم از متخصصان پوست، محصولاتی را تولید کرد که در آزمایش‌های بالینی نشان دادند که می‌توانند به طور موثری بیماری‌های پوستی را درمان کنند. این محصولات به سرعت در بازار محبوب شدند و برند ایزدین به یکی از برندهای پیشرو در زمینه محصولات مراقبت از پوست تبدیل شد.

  محصولات ایزدین شامل طیف گسترده‌ای از محصولات مراقبت از پوست می‌شود. این محصولات شامل انواع پاک کننده‌ها، مرطوب کننده‌ها، ضد آفتاب‌ها، محصولات ضد پیری، محصولات ضد لک، محصولات ضد جوش و محصولات درمانی برای بیماری‌های پوستی می‌شود. فرمولاسیون محصولات ایزدین بر پایه آب معدنی ایزدین است. این آب معدنی حاوی مقادیر بالایی از مواد معدنی و آنتی‌اکسیدان‌ها است که خواص درمانی بالایی دارند. علاوه بر آب معدنی، سایر ترکیبات موجود در فرمولاسیون محصولات ایزدین شامل عصاره گیاهان مختلف، روغن‌های گیاهی، ویتامین‌ها و مواد معدنی است.

  10. درماگور

  برند درماگور یک برند فرانسوی است که در سال ۱۹۸۲ در شهر موناکو فرانسه تاسیس شد. این برند با هدف تولید محصولات تخصصی برای مراقبت از پوست تاسیس شد و به تولید محصولاتی با فرمولاسیون منحصر به فرد و موثر پرداخت. این برند از بهترین مواد اولیه با کیفیت بالا و غلظت کنترل شده در فرمولاسیون محصولات خود استفاده می‌کند. این امر باعث می‌شود که محصولات این برند برای انواع پوست‌ها، حتی پوست‌های حساس، قابل استفاده باشند.  تمامی محصولات برند درماگور قبل از عرضه به بازار، تست‌های کلینیکی متعددی را پشت سر می‌گذارند. این تست‌ها نشان می‌دهند که محصولات درماگور باتوجه به نیازهای هر پوست طراحی شده است و بعد از اتمام دوره مصرف محصولات آنها شاهد پیشرفت چشمگیری در بافت پوست خود خواهید بود.

  معرفی 10 تا از بهترین کرم ضد آفتاب خارجی از نگاه متخصصین و پزشکان

  1. کرم ضد آفتاب spf30 کرم پودری فاقد چربی الارو مناسب پوست چرب و مختلط

  کرم ضد آفتاب spf30 کرم پودری فاقد چربی الارو از جمله بهترین ضد آفتاب خارجی است. این محصول فاقد پارابن و چربی است و به علت داشتن SPF 30 به خوبی میتواند از پوستتان در برابر اشعه مضر خورشید محافظت کند. این محصول ظاهری مات و طبیعی به پوستتان می بخشد و همچنین به علت برخوردار بودن از بافت سبک به آسانی روی پوستتان پخش می شود. این کرم ضد جوش است و از خاصیت آنتی اکسیدانی فوق العاده ای برخوردار است. شما میتوانید از این ضد آفتاب در زمان شنا کردن نیز استفاده کنید زیرا ضد تعریق است. همچنین با استفاده از آن دیگر نگران بروز لک های ناشی از نور خورشید بر پوستتان نخواهید بود. با توجه به ویژگی های مثبت و قیمت مقرون به صرفه ای که نسبت به سایر کرم های ضد آفتاب خارجی دارد، استفاده از این کرم را برای مصرف روزانه شما پیشنهاد می دهیم.

  2. کرم ضد آفتاب SPF50 اریکه مناسب پوست مستعد لک رنگ بژ طبیعی

  کرم ضد آفتاب SPF50 اریکه مناسب پوست مستعد لک رنگ بژ طبیعی حاوی ترکیبات مفیدی مانند گلیسیرین و موم زنبور عسل است. این محصول به علت برخوردار بودن از آبرسانی فوق العاده، پوستتان را نرم و لطیف خواهد ساخت. همچنین به علت داشتن پوشانندگی بالا، به خوبی میتوانید عیوب پوستی تان را پوشش دهد. فرمولاسیون ویژه این کرم به گونه است که از ایجاد چین و چروک در پوستتان جلوگیری می کند. شما میتوانید از کرم ضد آفتاب اریکه بعد از استفاده از لیزر هم بهره ببرید. زیرا این محصول قدرت محافظتی بالایی در برابر اشعه  UVA و UVB دارد و همچنین مقاوم در برابر آب و تعریق است.

  3. کرم ضد آفتاب و ضد لک استادرم مدل NO SUN مناسب انواع پوست

  میزان حجم محصول برابر با 50 میل است که برای مصرف روزانه شما کاملا مناسب است. کرم ضد آفتاب استادرم مدل نو سان از خاصیت ضد لکی بالایی برخوردار است و میتواند پوستتان را در برابر لک های خورشیدی مقاوم سازد و از بروز تیرگی ها در پوستتان جلوگیری کند. این محصول دارای فرمولاسیونی است که از پیری زودرس ناشی از قرار گیری مکرر در مقابل اشعه UV جلوگیری می کند. همچنین از قرمزی و التهاب پوست, پیشگیری می کند. این ضد آفتاب از محصولات توانمندی است که از DNA و اجزای سلولی محافظت می کند. همچنین در برابر آفتاب شدید (UV-incellium) کار آمد است. در برابر آب (Water Resistant) مقاومت خوبی دارد.

  4. کرم ضد آفتاب آبرسان spf 25 نوتروژینا مدل HYDRO BOOST مناسب انواع پوست

  کرم ضد آفتاب آبرسان spf 25 نوتروژینا مدل HYDRO BOOST مناسب انواع پوست است. این محصول بدون رنگ بوده و فاقد ترکیبات مضری مانند الکل، پارابن، چربی و روغن های معدنی است. در عوض با برخورداری از گلیسیرین و هیالورونیک اسید به شما در آبرسانی پوستتان کمک زیادی کرده است. این محصول نوعی زیرسازی جذاب و فوق العاده ای را برای پوستتان رقم می زند. شمامیتوانید طراوت پوستتان را در ضد آفتاب نوتروژینا کشف کنید و با خشکی پوست خداحفظی کنید. همچنین این کرم با داشتن آنتی اکسیدان قوی، از پوستتان در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند و همچنین نوعی ضد چین و چروک هم به شمار می آید که جوانی را به بافت پوستتان هدیه یه می دهد. این محصول دارای بافت سبک و جذب سریعی است.

  5. کرم ضد آفتاب بی‌رنگ +SPF50 اسکین کد مناسب انواع پوست

  ضد آفتاب بی‌رنگ فاقد چربی +SPF50 اسکین کد  50 ml از محصولات معتبر برای شماست. این لوسیون از بافت سبکی برخوردار است و همچنین فاقد چربی می باشد به همین دلیل به آسانی جذب پوستتان می شود و سنگینی خاصی روی پوستتان ایجاد نمی کند. این محصول مقاوم در برابر اشعه های مضر  UVA و UVB است. همچنین از پوستتان در برابر استرس اکسیداتیو، رادیکالهای آزاد و آفتاب سوختگی به خوبی محافظت میکند. این محصول اسکین کد موجب رطوبت رسانی، تقویت، ترمیم و بازسازی سلولی بالایی دارد.  درباره فرمولاسیون آن هم باید بگوییم که حاوی ترکیبات استخراج شده از عصاره‌های گیاهی و مواد موثره حاصل از بیوتکنولوژی با خواص درمانی می‌باشد. این محصول100% عاری از مواد معطر، نگهدارنده، رنگ و مشتقات حیوانی بوده و به همین دلیل حتی برای حساس‌ترین پوست‌ها نیز قابل استفاده می‌باشد.

  6. فلوئید ضد آفتاب spf 50 کدلی مدل Vinosun حاوی عصاره دانه انگور حجم 25 میل

  فلوئید ضد آفتاب spf 50 کدلی مدل Vinosun حاوی عصاره دانه انگور و پلی فنول است. این ضد آفتاب از فرمولاسیون گیاهی تشکیل شده است و فاقد ترکیبات شیمیایی است. باانتخاب این محصول از داشتن پوست صاف و یکدست لذت خواهید برد. چرا که این محصول در برابر رادیکال های آزاد پوستتان را ایمن نگه می دارد و همچنین به جمع شدن منافذ پوستتان کمک زیادی می کند. این فلوئید ضد حساسیت بوده و از ایجاد سنگینی روی پوستتان جلوگیری میکند.

  7. ضد آفتاب مات کننده +SPF 50 پیورست مناسب پوست چرب

   ضد آفتاب مات کننده +SPF 50 پیورست جز بهترین ضد آفتاب خارجی است که حاوی ترکیبات مفیدی مانند  پنتاویتین, روغن فندوق, هیالورونیک اسید, عصاره سنتلا آسیاتیکا، ویتامین B, ویتامین C می باشد. این ضد آفتاب به پوستتان جلوه یکدست و  طبیعی می بخشد و همچنین خاصیت ارتجاعی بالایی دارد و به عنوان ترمیم کننده و آبرسان کارایی زیادی بر پوستتان داراست. این محصول به عنوان تنظیم کننده ترشح سبوم فعالیت می کند و به همین دلیل از میزان جوش هایتان و چربی پوستتان تا حدود زیادی کاسته خواهد شد. این ضد آفتاب یک آنتی اکسیدان قوی است که با داشتن محافظت بسیار بالا در برابر اشعه  UVA و UVB مانند سپری برای پوست عمل می کند.

  8. فلویید ضد آفتاب بی رنگ +SPF50 اون مدل 3SECOND ABSORPTION مناسب پوست نرمال، مختلط و حساس

  فلویید ضد آفتاب بی رنگ +SPF50 اون مدل 3SECOND ABSORPTION برای پوست نرمال، مختلط و حساس مناسب است. این محصول فاقد پارابن است و به علت بافت سبکی که دارد به آسانی جذب پوست می شود. همچنین غیر کمدون زا است و بدن اثری سفیدی روی پوستتان می نشیند. فلوئیید ضد آفتاب اون بی رنگ می باشد و به علت برخوردار بودن از خاصیت آنتی اکسیدانی بالا از پوستتان در برابر رادیکال های آزاد محافظت می کند. این ممحصول محافظت بسیار بالایی در برابر اشعه خورشید دارد. همچنین به علت ضد براقی بودن انتخاب خوبی است و میتواند به صورت کاملا طبیعی از پوستتان محافظت کند و آن را در برابر عوامل پیری ایمن سازد.

  9. کرم ضدآفتاب روزانه spf 30 ایزدین مدل Fusion water Urban

  کرم ضد آفتاب روزانه ایزدین با اس پی اف 30، از جمله بهترین ضد آفتاب خارجی است. این محصول حاوی  ویتامین E است. به علت برخوردار بودن از بافت سبک و فاقد چربی گزینه مناسبی برای شماست. همچنین این محصول از  تکنولوژی safe eye ( قابل استفاده روی پلک چشم، بدون ایجاد حساسیت ) و تکنولوژی wet skin ( قابل استفاده روی پوست نم دار و خیس ) برخوردار است. در صورتی که به دنبال یک ضد آفتاب با خاصیت ضد جوشی و ضد لکی هستید، این محصول برای شماست. این ضد آفتاب در برابر آب و تعریق مقاومت بالایی دارد و برای مصرف روزانه شما ایده آل ترین گزینه است.

  10.ضد آفتاب بی‌رنگ spf 50 درماگور مدل solaire مناسب پوست نرمال تا خشک

  ضد آفتاب بی‌رنگ spf 50 درماگور مدل solaire از محصولات کارآمد است که دارای خاصیت آبرسانی و مرطوب کنندگی بالایی است. این ضد آفتاب بادوام است و ماندگاری بالایی هم دارد. فرمولاسیون آن به گونه ای است که به آسانی جذب پوست می شود و در برطرف کردن خشکی پوست تاثیر شگفت انگیزی دارد. شما با انتخاب ضد آفتاب بی رنگ درماگور میتوانید از پیری زودرس پوستتان تا حد زیادی جلوگیری کنید. این محصول حاوی تیتانیوم دی اکساید که به محافظت بسیار بالا در برابر اشعه UVA و UVB کمک میکند و مقاوم در برابر تعریق و رطوبت است.

  بهترین ضد آفتاب خارجی را از کجا خریداری کنم؟

  حال که دانستیم ضد آفتاب خوب، باید چه ویژگی هایی داشته باشد و با بهترین آنها آشنا شدیم، وقت آن رسیده است که سراغ خرید این محصول برویم. برای اینکه بتوانید بهترین کرم ضد آفتاب خارجی را در برند معتبر خریداری کنید، میتوانید به فروشگاه اینترنتی رز سفید مراجعه کنید. این فروشگاه با ارائه انواع محصولات مراقبتی پوست از جمله ضد آفتاب ها، ضد جوش، ضد لک، جوانساز، کرم روز و کرم شب در برندهای معتبر ایرانی و خارجی گام موثری را در راستای رفع نیازهای شما همراهان گرامی برداشته است.  در صورت داشتن هر گونه سوال در این زمینه با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی در ارتباط باشید. همچنین میتوانید نظرات خود را در بخش پایین این صفحه برایمان کامنت کنید.