بهترین عطر های تند و تلخ مردانه

عطر یکی از مهم ترین بخش زیبایی شماست. رایحه ی خوش شما باعث جذب افراد به شما و علاقه بیشتر آن ها نسبت به شما می شود. زیرا با استشمام رایحه خوش شما شیفه و مجذوب شما می شوند. شما می توانید با انتخاب یک عطر مناسب همیشه در یاد اطرافیان بمانید. عطر تند و تلخ مردانه یک انتخاب عالی برای یک آقا می باشد. در ادامه مطالب بیشتر راجب عطر های تند و تلخ صحبت خواهیم کرد و بهترین های عطر تند و تلخ مردانه را به شما معرفی می کنیم. شما می توانید از عطر و ادکلن ها را از فروشگاه اینترنتی رز سفید خریداری نمایید.

دسترسی سریع به مطالب

  چرا عطر تند و تلخ مردانه؟

  عطر های تند و تلخ مردانه، عطر هایی بی‌نظیر برای جذب جنس مخالف هستند. ادکلن های مردانه با رایحه تند و تلخ، علاوه بر جذابیت برای هر شخصی، ماندگاری به نسبت بالایی دارند و نیاز به تمدید سریع آن‌ها نیست. استفاده از این نوع عطر مردانه می‌تواند از شما یک فرد با اعتماد بنفش بالا بسازد و شما را در هر مکانی منحصر به فرد کند.

  بهترین عطر های تند و تلخ مردانه

  همانطور که گفتیم عطر تند و تلخ یک انتخاب عالی برای یک آقا می باشد؛ زیرا دارای ماهیت گرم است و استقلال، جذبه و مردانگی یک آقا را به رخ می کشد. در ادامه چند مورد از بهترین عطر های تند و تلخ مردانه را ملاحظه می کنید که می توانید آن ها را از فروشگاه اینترنتی رز سفید خریداری نمایید.

  1- ادکلن مردانه ریو کالکشن مدل Lalique Noir

  ادکلن مردانه ریو کالکشن مدل Lalique Noir دارای رایحه تند و تلخ است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده برای فصول سرد سال می باشد. ساختار رایحه این ادکلن ترکیبی از گیاهان معطر، خاک و زمین و چوب است. هنگامی که ادکلن مردانه ریو کالکشن مدل Lalique Noir را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه چوب درخت سرو به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه علف وتیور می باشد. در آخر نوبت به نت میانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه مشک و چوب کشمیر را استشمام کنید.

  2- ادو تویلت مردانه ژاک بوگارت مدل One Man Show

  ادو تویلت مردانه ژاک بوگارت مدل One Man Show دارای رایحه تلخ و تند است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصول سرد سال می باشد. ساختار رایحه این ادو تویلت ترکیبی از مرکبات، گل، چرم، گیاهان معطر، خاک و زمین، ادویه، وانیل و چوب است. هنگامی که ادو تویلت مردانه ژاک بوگارت مدل One Man Show را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه گیاه درمنه، زیره ی سیاه، بابونه، ریحان، نارنج و چوب رزوود برزیلی به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت میانی جایگزین نت اولیه می شود. نت میانی دارای رایحه گیاه پاتچولی، گل میخک، جوز هندی، علف وتیور، گل شمعدانی، لادن، رز و یاس می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه نارگیل، عنبر، دانه تونکا، چوب صندل، وانیل، خزه اوک موس، چوب سدر و چرم را استشمام کنید.

  3- ادکلن مردانه تام مدل Black Afghano

  ادکلن مردانه تام مدل بلک افغانو دارای رایحه تند و تلخ است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصول سرد سال می باشد. ساختار رایحه این ادکلن ترکیبی از چوب، اسموکی، خاک و زمین و گیاهان معطر است.
  هنگامی که ادکلن مردانه تام مدل بلک افغانو را بر روی نبضتان اسپری می کنید، اولین رایحه ای که به مشامتان می رسد رایحه گیاه شاهدانه و نت های سبز است. نت بعدی دارای رایحه صمغ، نت های چوبی، قهوه و تنباکو می باشد. در آخر می توانید رایحه بخور خوشبو و چوب عود را استشمام کنید.

  4- ادو پرفیوم مردانه آکوا دی جیو

  ادو پرفیوم مردانه آکوا دی جیو دارای رایحه تند و تلخ است و طبع خنک دارد که مناسب استفاده در فصل گرم سال می باشد. هنگامی که ادو پرفیوم مردانه آکوا دی جیو را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه آکورد های دریایی، ترنج، پرتقال سبز برزیلی به مشامتان می رسد. نت بعدی که استشمام می کنید دارای رایحه رز ماری، اسطوخودوس و گیاه زرین یا سرو می باشد. در آخر نوبت به رایحه عنبر، نعنا گواتمالایی و مشک می رسد.

  5- ادکلن مردانه مدل Dunhill Valensole Lavender

  ادکلن مردانه دانهیل مدل Valensole Lavender دارای رایحه تند و تلخ است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصول سرد سال می باشد. هنگامی که ادکلن مردانه دانهیل مدل Valensole Lavender را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه لیمو ترش، جوز و زعفران به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه اسطوخودوس، هل و سالویا می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه خس خس، چوب گایاک و چوب عنبر را استشمام کنید.

  6- ادکلن مردانه Bottega Veneta Pour Homme

  ادکلن مردانه Bottaga Veneta Pour Homme دارای رایحه تند و تلخ است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصول سرد سال می باشد. هنگامی که این ادکلن را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه کاج، ترنج کالابریا از سیبری و درخت عرعر از بالکان به مشامتان می رسد. نت بعدی دارای رایحه فلفل جامائیکا رزین های صنوبر کانادایی و مریم گلی مدیترانه ای می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه چرم لابدانوم اندلس و پچولی اندونزیایی را استشمام کنید.

  7- ادو تویلت مردانه پاکو رابان مدل Million 1

  ادو تویلت مردانه پاکو رابان مدل Million 1 دارای رایحه تند و تلخ است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصول سرد سال می باشد. ساختار رایحه این ادو تویلت ترکیبی از مرکبات، گل، گیاهان معطر، چوب، میوه، ادویه و چرم است. هنگامی که ادو تویلت مردانه پاکو رابان مدل Million 1 را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه پرتقال خونی، گریپ فروت و نعناع به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه ادویه، دارچین و گل رز می باشد. در آخر نوبت به رایحه چرم، عنبر، گیاه پاتچولی و نت های جنگلی است.

  8- ادو تویلت مردانه شانل مدل بلو د چنل

  ادو تویلت مردانه شانل مدل بلو د چنل دارای رایحه تند و تلخ است و طبع خنک دارد که مناسب استفاده در فصول گرم سال می باشد. ساختار رایحه این ادو تویلت ادویه، چوب، مرکبات، خاک و زمین، گیاهان معطر و گل است. هنگامی که ادو تویلت مردانه شانل مدل بلو د چنل را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه پرتقال، گریپ فروت، گیاه پاتچولی، چوب صندل، زنجبیل، گل لادن، جوز و لیمو به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت میانی جایگزین نت اولیه می شود. نت میانی دارای رایحه درخت سدر، علف وتیور، گل یاس، گل یاسمین و نعناع می باشد. در آخر می توانید رایحه پاچولی، چوب سدر، چوب صندل، فلفل صورتی و لیمو را استشمام کنید.

  9- ادو تویلت مردانه امپر مدل Legend

  ادو تویلت مردانه امپر مدل Legend دارای رایحه تند و تلخ است که طبع گرم دارد و مناسب استفاده فصول سرد سال می باشد. ساختار رایحه این ادو تویلت مردانه ترکیبی از چوب، خاک و زمین، گیاهان معطر و مرکبات است. هنگامی ادو تویلت مردانه امپر مدل Legend را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ اولین رایحه ای که به مشامتان می رسد، رایحه رز ماری، شکوفه پرتقال، گریپ فروت و لیمو است. پس از مدتی رایحه را می توانید رایحه اسطوخودوس، جوز هندی، چوب سدر، چوب گایاک و گشنیز را استشمام کنید. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. نت پایانی دارای رایحه خزه درخت بلوط، دانه تونکا و مشک می باشد.

  10- ادو پرفیوم مردانه لویی نیش مدل BARON

  ادو پرفیوم مردانه لویی نیش مدل BARON دارای رایحه تند و تلخ است و طبع ملایم دارد که مناسب استفاده در تمام فصول سال می باشد. ساختاری رایحه این ادو پرفیوم ترکیبی از مرکبات، آروماتیک، چوب و نت های سبز است. ادو پرفیوم مردانه لویی نیش مدل BARON را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه ترنج، گریپ فورت و برگاموت به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت میانی جایگزین نت اولیه می شود. نت میانی دارای رایحه زعفران، درخت سرو و گل شمعدانی می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه پاچولی، گیاه خس خس، کندر و صمغ را استشمام کنید

  قیمت و خرید آنلاین ادکلن تند و تلخ مردانه

  تا اینجا، با 10 مدل از بهترین ادکلن های تلخ و تند مردانه آشنا شدید، اما این دسته محصولات اینجا به اتمام نمی‌رسند و محصولات بی‌نظیر دیگری نیز در دسته قرار دارند. در فروشگاه اینترنتی رز، می‌توانید انواع عطر تند مردانه و عطر مردانه تلخ را با بهترین قیمت و با توضیحات کامل مشاهده کنید. به هنگام خرید ادکلن تلخ و تند مردانه می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید تا خرید بهتری را تجربه کنید.