ترفند های زیباتر شدن ناخن در تابستان

ترفند های زیباتر شدن ناخن در تابستان

با گرم شدن هوا بیرون از آمدن از خانه و قدم زدن زیر نور خورشید امری اجتناب ناپذیر است بنابراین بهترین کار این است که از ترفند های ویژه ای برای جذاب کردن ناخن ها در این روزهای گرم سال استفاده کنید، پس با ما همراه باشید. عده ای از مردم فکر می کنند که اگر در تابستان از رنگ های ساده مانند صورتی یا نارنجی استفاده کنند، ناخن هایشان زیباتر به نظر می رسد، اما در این چند سال گذشته و با پیشرفت تکنولوژی و مطرح شدن هنر های مربوط به ناخن می توان از تکنیک های جدیدتری برای زیباسازی ناخن ها بهره برد.

دسترسی سریع به مطالب

  اما قبل از اینکه دست به کار شوید و روش های مختلف را انجام دهید، مطمئن شوید که ناخن هایتان سالم بوده و دچار پوسته پوسته شدن یا ترک و شکستگی نباشند، زیرا نمی توان بر روی ناخن های آسیب دیده اعمال زیباسازی و مانیکور را انجام داد.

  اما نگران نباشید، خبر خوب این است که تقویت ناخن ها کار بسیار راحتی می باشد. محلول استحکام بخش ناخن یک راه حل فوق العاده است که چند سالی از عرضه آن می گذرد. این محلول به لطف ماده کلسیم ژل باعث تقویت و محافظت از ناخن های شما می شود پس بنابراین دیگر نیازی نیست که نگران ناخن های ضعیف یا شکسته خود شوید و یا از اینکه مانیکور ناخن هایتان هر روز خراب می شود ناراحت باشید.

  خب، پس از اطمینان از مستحکم شدن ناخن ها حالا به سراغ ترفند های تابستانه می رویم …

  ۱) از مانیکور خاویاری برای ناخن هایتان استفاده کنید تا توجه همه را به خودش جلب کند.

   مانیکور خاویاری

  ۲) مقداری زرق و برق یا رنگ متالیک به انگشت شست یا انگشت حلقه خود بزنید و نتیجه آن را ببینید، واو! بی نظیر است.

  ۳) سایه ناخن تقریبا بر روی همه رنگ ها جذاب است، حالا اگر آن را با لباس رنگ روشن خود ست کنید دیگر جادو می کند و جذابیت آن دوچندان می شود.

  ۴) نه کاملا صورتی و نه کاملا کرمی، در تابستان به دنبال رنگی باشید که نزدیک به رنگ پوست است، رنگی مانند رنگ بژ که جلوه ویژه ای به انگشتان شما می دهد.

  ۵) از رنگ های نئونی و براق استفاده کنید، هرچه روشن تر بهتر. اگر شما نمی توانید برای رنگ سایه ناخن خود تصمیم قطعی بگیرید یا می خواهید رنگ های متالیک را با بقیه رنگ ها مخلوط کنید، چرا هر دو را امتحان نمی کنید؟

  ۶) می خواهید ناخن هایتان باکلاس و جذاب به نظر برسد؟ پس مقداری رنگ متالیک را در کنار یک رنگ ساده بزنید تا ناخن هایتان از یکنواختی دربیاید.

  ۷) تا حالا از مانیکور کلاسیک فرانسوی استفاده کرده اید؟ ابتدا دو رنگ مکمل را انتخاب کنید و پس از آن با خلاقیت خود این دو رنگ را در کنار هم و به شکل منظم ترکیب کنید.

   مانیکور کلاسیک فرانسوی

  ۸) رنگ آمیزی سایه روشن یکی از جالب ترین و در عین حال قدیمی ترین نوع رنگ آمیزی است که جلوه بسیار زیبایی به ناخن های شما می دهد، مخصوصا اگر این کار را در تابستان و با استفاده از رنگ های صورتی و نارنجی انجام دهید.

  امیدوارم از مطلب ترفند های زیباتر شدن ناخن در تابستان لذت برده باشید.