ماندگارترین عطر زنانه چیست؟ + راه شناخت عطر ماندگار زنانه

قبل از اینکه بخواهیم درباره عطر ماندگار زنانه صحبت کنیم، اجازه بدهید نگاه کلی به عطرهای محبوب و رایج زنانه بیندازیم. از عطرهای محبوب زنانه میتوان به پرفیوم، ادو پرفیوم، ادو تویلت و ادو کلن اشاره کرد. این محصولات هر کدام به نوبه خودشان از ماندگاری و غلظت خاصی برخوردار هستند. توجه به ماندگاری عطرها از معیارهای مهم در زمان خرید عطر زنانه به شمار می آید. در همین راستا امروز در مجله رز سفید قصد داریم ضمن معرفی عطر ماندگار زنانه به راه های شناخت عطر ماندگار زنانه اشاره کنیم و همچنین روش هایی که سبب می شود ماندگاری عطرها را افزایش دهید، اشاره کنیم. برای داشتن انتخابی مطمئن تا انتها همراه ما باشید.

دسترسی سریع به مطالب

  راه شناخت عطر ماندگار زنانه

  برای شناخت عطر ماندگار زنانه برخی راهکارها وجود دارد که شناخت آنها به شما کمک می کند که در زمان خرید بتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید. این راهکارها عبارتند از:

  به غلظت عطرها توجه کنید

  یک عطر غلیط نسبت به عطری که ملایم تراست از ماندگاری بیشتری برخوردار است. به صورت دقیق عطرها از نظر غلظت به دسته های زیر تقسیم می شوند.

  پرفیوم زنانه :

  پرفیوم ها جز عطرهای محبوب و خاص به شمار می آیند. آنها دارای رایحه های غنی هستند که فقط با یک اسپری کوتاه شما را تا مرز آرامش پیش می برند. آنها ماندگار ترین عطر زنانه هستند. رایحه های این عطر بر تن شما بیش از یک روز باقی بماند. میزان غلظت پرفیوم ها در محدوده (20-40 درصد اسانس) است. معمولا پرفیوم ها قیمت بالاتری نسبت به سایرین دارند. استفاده از آنها برای مجالس رسمی و شبانه مناسب است.

  ادو پرفیوم زنانه :

  از محصولات پرطرفدار که به خوبی توانسته قفسه های فروشگاه ها را فتح کند، ادو پرفیوم است. این عطر ماندگار زنانه از غلظت (15-20 درصد) برخوردار است و تا حدود 6-8 ساعت روایح آن میتواند بر تن شما ماندگار باشد. به ادوپرفیوم عطر شب نیز می گویند.

  ادو تویلت زنانه :

  به جرات میتوان گفت ادو تویلت از انتخاب های محبوب در میان خانم هاست. زیرا از قیمت مناسب تری برخوردار است و برای استفاده در طول روز نیز مناسب می باشد. میزان غلظت اسانس به کار رفته در ادو تویلت برابر با 15-5 درصد است. میزان ماندگاری این عطر زنانه برابر با 2-3 ساعت است.

  ادو کلن زنانه :

  ادو کلن (EDC) در این دسته بندی از نظر ماندگاری در پایین ترین رده قرار دارد و دارای 2-4 درصد اسانس روغنی است. ادو کلن نسبت به محصولات ذکر شده از قیمت پایین ترین نیز برخوردار است و میتواند تا 1-2 ساعت بر تن شما ماندگار باشد.

  به ترکیبات عطرها توجه کنید

  عطر ماندگار زنانه از رایحه هایی مانند مشک، شیپر، عود، خزه، چوب صندل، کهربا، ارس، سدر، نعناع هندی، وتیو ، ترنج، گل رز و اسطوخودوس تشکیل شده است. در مقابل برخی از روایح نیز هستند که فرار هستند و از دوام خوبی برخوردار نیستند از مهم ترین روایح ناپایدار میتوان به رایحه های گلی و میوه ای مانند یاس، زنبق، بنفشه، گل صد تومانی، شکوفه پرتقال، هلو، توت فرنگی، گریپ فروت اشاره کرد.

  راه های افزایش ماندگاری عطرها چیست؟

  شما میتوانید با چند راهکار ساده طول عمر عطر زنانه را افزایش دهید و از ادوکلن ماندگار زنانه خود تا مدت ها استفاده کنید. این راهکارها عبارتند از:
  • مرطوب کننده بزنید: بدترین اشتباه استفاده از عطر روی پوست خشک است. زمانی که پوستتان خشک است روغن های ضروری به آسانی جذب پوست می شوند و ماندگاری عطر را از بین می برند. قبل از استفاده از عطرها بهتر است که پوستتان را با وازلین مرطوب سازید.

  • عطر ماندگار زنانه را روی آرنج، مچ دست و … ناف بزنید: به جای اسپری کردن عطر به هوا و عبور از آن، بهتر است که عطر را به نقاط نبض دار خود اسپری کنید. در بخش هایی از بدن مانند گردن، آرنج، مچ دست، قفسه سینه، پشت لاله گوش و زانو دمای پوست به میزان قابل توجهی افزایش می یابد که باعث می شود عطر شما ماندگاری بیشتری داشته باشد.
  • عطر ماندگار زنانه را دور از نور خورشید نگهداری کنید: نور مستقیم خورشید به سرعت پیوندهای شیمیایی را می شکند، بنابراین عطرها ممکن است آسیب ببینند و ماندگاری خود را از دست دهند.
  • عطر را مالش ندهید: فرانسیس کورکجیان عطرساز توضیح می دهد که در زمان مالش عطر، اصطکاک به وجود آمده باعث گرم شدن پوست می شود. این امر باعث تولید آنزیم های طبیعی میشود که ماندگاری عطر را کاهش می دهد

  معرفی عطر ماندگار زنانه

  ادو پرفیوم اسپرت د مارلی مدل Layton حجم 125 میل

  ادو پرفیوم اسپرت د مارلی مدل Layton توسط کمپانی معروف د مارلی ساخته شده است. میزان درصد اسانس روغنی در این عطر ماندگار زنانه و مردانه برابر با 15 الی 20 درصد است و از ماندگاری و پخش بوی بالایی برخوردار است. ترکیبات اصلی این عطر اسپرت شامل روایح چوبی, گل , وانیل است. همچنین بعد از اسپری کردن ادو پرفیوم اسپرت د مارلی شاهد انتشار روایح زیر در فضا خواهید بود:
  • نت ابتدایی: اسطوخودوس، نارنج، سیب و پرتقال ماندارین
  • نت میانی: گل بنفشه، یاسمین و شمعدانی
  • نت پایانی: چوب گایاک، گیاه پاتچولی، چوب صندلی، هل، وانیل و فلفل

  ادو پرفیوم اسپرت رامون مولویزار مدل Art & Silver & Perfume

  ادو پرفیوم اسپرت رامون مولویزار مدل Art & Silver & Perfume یک عطر ماندگار زنانه اسپانیایی است. ساختار اصلی رایحه این عطر را ادویه، مرکبات و گل ها تشکیل می دهند. گروه بویایی این ادو پرفیوم شیرین است و دارای طبعی خنک است. از این جهت بهترین محصول برای استفاده در فصول گرم سال محسوب می شود. همچنین از ماندگاری طولانی مدتی برخوردار است.
  نت های این ادو پرفیوم خاص عبارتند از:
  • نت ابتدایی: بادام, پرتقال, گل رز
  • نت میانی: عسل, گل رز, گل صد تومانی
  • نت پایانی: تمشک, زنبق, گل رز, مشک, وانیل

  ادو پرفیوم زنانه گوچی مدل Gucci Bloom حجم 100 میل

  ادو پرفیوم زنانه گوچی مدل Gucci Bloom یک محصول ایتالیایی است که در سال 2017 عرضه شده است. این عطر ماندگار زنانه از روایحی مانند گل، میوه، گیاهان معطر، مرکبات و ادویه ساخته شده است. دارای رایحه شیرین و طبه خنکی می باشد. استفاده از آن را برای فصل گرما پیشنهاد می دهیم.
  نت های این محصول پرطرفدار عبارتند از:
  • نت ابتدایی: زنبق
  • نت میانی: پیچ امین الدوله
  • نت پایانی: یاس

  ادو پرفیوم زنانه شیسیدو مدل Zen حجم 100 میلی لیتر

  ادو پرفیوم زنانه شیسیدو مدل Zen نیز یک عطر ماندگار زنانه محبوب است که توسط عطار مشهور Michel Almairac تولید شده است. این عطر ژاپنی از رایحه هایی مانند چوب , مرکبات , گیاهان معطر , گل, میوه ساخته شده است که دارای رایحه شیرین و طبع خنکی هم می باشد. استفاده از ادوپرفیوم شیسیدو را برای استفاده در فصل گرما پیشنهاد می دهیم. با اسپری کردن این عطر بر مچ دست از انتشار روایح زیر در فضا لذت خواهید برد:
  • نت ابتدایی: آلو و هلو, آناناس, ترنج ، گریپ فروت, رز
  • نت میانی: برگ بنفشه ، سیب سبز، گل رز ،دارچین،جوز, بنفشه, سنبل, سیب سرخ, فریزیا, گل برف, گل رز, گل یاسمن, نیلوفر آبی
  • نت پایانی: بخور خوشبو, سدر ، مشک, عنبر, نعناع هندی

  قیمت و خرید عطر و ادکلن ماندگار زنانه از رز سفید

  خرید عطر و ادکلن ماندگار زنانه از رز سفید به صورت اینترنتی در کمترین زمان امکان پذیر است. این مجموعه با ارائه انواع عطر جیبی، ادو پرفیوم، پرفیوم، ادو تویلت و ادو کلن این امکان را برای خریداران محترم فراهم کرده تا بتوانند با مناسب ترین قیمت محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. این محصولات از ضمانت اصالت کالا برخوردار بوده و استاندارد نیز می باشند. در صورت داشتن هر گونه سوال درباره عطر ماندگار زنانه، میتوانید آنها را در بخش دیدگاه مطرح کنید یا حتی جهت مشاوره بیشتر میتوانید با کارشناس آنلاین رز سفید در ارتباط باشید.