آشنایی با بهترین عطر مناسب هر فصل + خرید و قیمت

هر عطری یک رایحه، طبع و میزان ماده عطری منحصر به فرد خودش را دارد. آنچه که مشخص می کند، یک عطر مناسب برای چه فصلی می باشد، طبع آن عطر است. طبع عطر به سه دسته ی خنک، معتدل و گرم تقسیم می شود که هر یک از این طبع ها مناسب استفاده در یک فصل بخصوص می باشند. در ادامه این مقاله به شما کمک می کنیم تا طبع ها را بشناسید و بدانید در کدام فصل باید استفاده کنید. همچنین به شما عطر های هر فصل را معرفی می کنیم تا بتوانید راحت خریداری نمایید.

دسترسی سریع به مطالب

  عطر معتدل، خنک و گرم

  عطر گرم چیست و مناسب چه فصلی است؟

  عطر گرم، یک طبع پر شور و پر انرژی است. عطر های گرم به طور معمول از رایحه چوب صندل، ادویه شرقی، شکلات و …. تشکیل شده اند. همچنین این عطر ها به طور معمول ماندگاری بالا تری نسبت به سایر عطر های دارند. عطر های گرم برای هر فردی با مزاج گرم مناسب نیستند، چرا که ممکن است با استشمام بوی آن ها، امکان دارد فرد گرم مزاج دچار درد شدید در ناحیه سر شود یا اگر مبتلا به میگیرن باشد، میگیرن او با بوییدن یک رایحه گرم عود کند. عطر های گرم به دلیل ماهیت گرمی که دارند. مناسب استفاده در فصول سرد سال می باشند و استفاده این نوع عطر ها در فصول گرم سال خوشایند نمی باشد.

  عطر معتدل چیست و مناسب چه فصلی است؟

  عطر معتدل، دارای یک طبع ملایم است و بین طبع گرم و طبع سرد قرار دارد. عطر معتدل مناسب استفاده در تمامی فصول سال می باشد و به همین دلیل به این عطر، عطر معتدل یا عطر چهار فصول می گویند. عطر های چهار فصل مناسب افرادی هستند که علاقه مند به استفاده یک عطر می باشند و تمایلی ندارند هر فصل عطر شان را تغییر بدهند و رایحه آن عطر را مانند امضا شخصی خود می دانند. همچنین شما می توانید با استفاده از عطر های معتدل در هزینه های خود صرفه جویی کنید زیرا شما می توانید یک عطر را در چهار فصل سال استفاده کنید.

  عطر خنک چیست و مناسب چه فصلی است؟

  عطر هایی با طبع خنک معمولا رایحه نارنج، هندوانه، لیمو و دریایی دارند. طبع خنک احساس شادابی و طراوت را به شما القا می کند و همچنین احساس خنکی و سبکی را به همراه دارد. هنگامی عطر خنک را استشمام می کنید، طعم میوه هایی همچون خیار و هندوانه را به خاطر می آورید. در فصول گرم سال به دلیل دمای بالای محیط احساس گرما می کنید و دمای بدنتان بالا می رود. اگر در این فصول از عطر گرم استفاده کنید، احساس ناخوشایندی به شما و اطرافیانتان القا خواهد شد. به همین خاطر استفاده از عطر خنک در فصول گرم سال دلپذیر و آرامش بخش تراست و حس شادابی و طراوت را به شما و اطرافیانتان هدیه می کند.

  عطر مناسب هر فصل کدام است؟ آشنایی با عطر های بهاری، تابستانی، پاییزی و زمستانی

  تا به اینجا، یا عطر های خنک، گرم و معتدل تا حدودی آشنا شده اید. هر یک از این عطر ها برای فصل خاصی طراحی شده اند. در ادامه به صورت کامل با عطر های بهاری، تابستانی، پاییزی و زمستانی آشنا خواهید شد و بهترین مدل عطر هر فصلی را خواهید شناخت.

  عطر مناسب فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان

  عطر های مناسب فصل بهار

  معمولا عطر های مناسب فصل بهار، عطر های خنک و معتدل هستند. استفاده از این دو نوع عطر، حس خوشایندی را به شما می‌دهند. گرچه در این فصل از سال می‌توان از عطر گرم نیز استفاده کرد. در ادامه دو مدل از بهترین عطر های بهاری را خواهید شناخت و می‌توانید این عطر ها را از فروشگاه اینترنتی رزسفید با بهترین قیمت تهیه کنید.

  عطر جیبی زنانه اسکوپ مدل Mun Paris

  عطر جیبی زنانه اسکوپ مدل Mun Paris دارای رایحه شیرین است و طبع معتدل دارد که مناسب استفاده در تمام فصول سال می باشد. ساختاری رایحه عطر جیبی زنانه اسکوپ مدل Mun Paris ترکیبی از گل، مرکبات، مشک و میوه است. هنگامی که عطر جیبی زنانه اسکوپ مدل Mun Paris را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه ترنج، تمشک، توت فرنگی و گلابی به مشامتان می رسد. که رایحه بسیار دلنشینی است. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه شکوفه پرتقال و گل یاس می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه مشک و نعنا هندی را استشمام کنید. شما می توانید عطر جیبی زنانه اسکوپ مدل Mun Paris را به صورت آنلاین با قیمتی مناسب از فروشگاه رز سفید خریداری نمایید.

  ادو پرفیوم مردانه سیلوهت مدل Silent

  ادو پرفیوم مردانه سیلوهت مدل Silent دارای رایحه تلخ است و طبع خنک دارد که مناسب استفاده در فصل بهار می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم مردانه سیلوهت مدل Silent ترکیبی از رایحه چوب و گل است.
  هنگامی که ادو پرفیوم مردانه سیلوهت مدل Silent را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه برگ بنفشه و بنفشه به مشامتان می رسد. که رایحه بسیار دلنشینی است. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه خس خس و سدر می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه عنبر، مشک و شاه درخت را استشمام کنید. شما می توانید ادو پرفیوم سیلوهت مدل Silent را به صورت آنلاین و با قیمتی مناسب از فروشگاه رز سفید خریداری نمایید.

  عطر های مناسب فصل تابستان

  عطر های تابستان به مانند عطر های بهاری، طبع خنک و معتدل دارند. با استفاده از این دو نوع عطر، گرمای تابستان قابل تحمل تر خواهد شد. در ادامه با دو مدل از بهترین عطر های تابستانه زنانه و مردانه آشنا خواهید شد.

  ادو تویلت مردانه کرید مدل اونتوس

  ادو تویلت مردانه کرید مدل اونتوس دارای رایحه فوق العاده ای است و به دلیل طبع خنکی که دارد مناسب استفاده در فصل تابستان می باشد. نوع رایحه ادو تویلت مردانه کرید مدل اونتوس تلخ می باشد و ساختار رایحه این ادو تویلت ترکیبی از مرکبات، گل، میوه، گیاهان معطر، اسموکی، خاک و زمین، وانیل و چوب است.
  هنگامی که ادو تویلت مردانه کرید را بر روی نبضتان اسپری می کنید، ابتدا رایحه نارنج، انگور سیاه، آناناس و سیب سبز به مشامتان می رسد. که رایحه بسیار دلنشینی است. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه مشک، عنبر، اوک موس و وانیل می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه گیاه پاتچولی، گل رز و گل یاسمین را استشمام کنید. شما می توانید ادو تویلت مردانه کرید مدل اونتوس را با قیمتی مناسب از فروشگاه رز سفید به صورت آنلاین خریداری نمایید.

  ادو پرفیوم زنانه کرید مدل Aventus For Her

  ادو پرفیوم زنانه کرید مدل اونتوس دارای رایحه شیرین است و طبع خنک دارد که بسیار مناسب استفاده در فصل تابستان می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم زنانه کرید مدل اونتوس ترکیبی از مرکبات، گل، میوه، گیاهان معطر، ادویه و چوب است.
  هنگامی که ادو پرفیوم زنانه کرید مدل اونتوس را بر روی نبضتان اسپری می کنید، ابتدا رایحه گیاه پاتچولی، سیب سبز، نارنج، لیمو، فلفل صورتی و گل بنفشه به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه چوب صندل، گیاه استیراکس، گل رز و مشک می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه هلو، انگور سیاه، یلانگ یلانگ و عنبر را استشمام کنید. شما می توانید ادو پرفیوم زنانه کرید مدل اونتوس را با قیمتی مناسب به صورت آنلاین از فروشگاه رز سفید خریداری نمایید.

  عطر های مناسب فصل پاییز

  در فصل پاییز بهتر است که از عطر های گرم یا معتدل استفاده کنید. در ادامه دو مدل از بهترین عطر ها برای این فصل را خواهید شناخت.

  ادو پرفیوم زنانه گابریلا چیفو مدل TEARSIA

  ادو پرفیوم زنانه گابریلا چیفو مدل TEARSIA دارای رایحه شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم زنانه گابریلا چیفو مدل TEARSIA ترکیبی از ادویه، چوب، گل و گیاهان معطر است.
  هنگامی که ادو پرفیوم زنانه گابریلا چیفو مدل TEARSIA را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه ترنج و زنجبیل به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه بخور خوشبو، صمغ، قهوه و گل مریم می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه پچولی، چوب کشمیر، عنبر، مشک و نعنا هندی استشمام کنید. شما می توانید ادو پرفیوم زنانه گابریلا چیفو مدل TEARSIA را به صورت آنلاین و با قیمتی مناسب از فروشگاه رز سفید خریداری نمایید.

  ادو تویلت مردانه پدرو دل هیرو مدل Intense

  ادو تویلت مردانه پدرو دل هیرو مدل Intense دارای رایحه تلخ است و طبع گرم دارد. که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت مردانه پدرو دل هیرو مدل Intense ادویه، مرکبات و چوب است.
  هنگامی که ادو تویلت مردانه پدرو دل هیرو مدل Intense را بر روی نبضتان اسپری می کنید ابتدا رایحه بهار نارنج، زنجبیل و نت های مرکباتی به مشامتان می رسد. که رایحه بسیار دلنشینی است. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه ادویه، اسطوخودوس و فلفل صورتی می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه بخور، چوب سدر و چوب گایاک را استشمام کنید. شما می توانید ادو تویلت پدرو دل هیرو مدل Intense را به صورت آنلاین با قیمتی مناسب از فروشگاه رز سفید خریداری نمایید.

  عطر های مناسب فصل زمستان

  قطعا تا کنون متوجه شده اید که؛ عطر های گرم مخصوص فصول سرد سال هستند، پس در ادامه دو مدل عطر گرم را خواهید دید که از نظر کارشناسان ما بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. علاوه بر عطر های گرمی که در ادامه معرفی کردیم، عطر های معتدل نیز می‌توانند انتخاب خوبی برای شما باشند.

  ادو تویلت مردانه لالیک مدل ENCERE NOIRE

  ادو تویلت مردانه لالیک مدل Encere Noire دارای رایحه تلخ است و طبع گرم دارد که بسیار مناسب استفاده در فصل زمستان می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت مردانه لالیک مدل Encere Noire ترکیبی از خاک و زمین، گیاهان معطر و چوب است.
  هنگامی که ادو تویلت مردانه لالیک مدل Encere Noire را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه چوب درخت سرو به مشامتان می رسد. که رایحه بسیار دلنشینی است. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه علف وتیور می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه مشک و چوب کشمیر را استشمام کنید. شما می توانید ادو تویلت مردانه لالیک مدل Encere Noire را با قیمتی مناسب به صورت آنلاین از فروشگاه رز سفید خریداری نمایید.

  ادو تویلت زنانه وومن سکرت مدل Eau My Secret

  ادو تویلت زنانه وومن سکرت مدل Eau My Secret دارای رایحه شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل زمستان می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت زنانه وومن سکرت مدل Eau My Secret ترکیبی از رایحه های گلی، میوه و وانیل است.
  هنگامی که ادو تویلت زنانه وومن سکرت مدل Eau My Secret را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه گلابی، لیمو و ماندارین به مشامتان می رسد. که رایحه بسیار دلنشینی است. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه بادام شیرین، شکوفه پرتقال، گل یاس سفید و گل یاسمین می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه مشک و وانیل را استشمام کنید.

  قیمت و خرید عطر های مناسب هر فصل

  فروشگاه اینترنتی رزسفید، به عنوان یک فروشگاه معتبر در حوزه لوازم آرایشی، بهداشتی، عطر و ادکلن، محصولات مراقبت از پوست و مو بهترین محصولات از هر برندی را به شما عرضه می‌کند. شما برای خرید عطر و ادکلن اورجینال و مطابق با نیاز خود، می‌توانید به بخش عطر و ادکلن رز سفید مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.