رنگ مو زیتونی- آشنایی با بهترین ترکیب های رنگ موی زیتونی

رنگ موی زیتونی برخلاف رنگ های دیگری مانند زرد، قرمز و نارنجی هیچ گاه از مد نمی افتد و استفاده مکرر از انواع ترکیب رنگ زیتونی منجر یکنواختی نمی گردد. به عبارتی این رنگ با انواع چهره ها و با هر سن و سالی مطابقت دارد. به همین دلیل است که یک خانم جوان یا حتی میانسال با آغوش باز از انواع ترکیب رنگ زیتونی استقبال می کند. به علت محبوبیت بالای رنگ زیتونی امروز در مجله رز سفید قصد داریم ضمن معرفی انواع ترکیب رنگ زیتونی با دکلره و بدون دکلره بپردازیم. برای داشتن موهایی زیبا و سالم تا انتها همراه ما باشید.

دسترسی سریع به مطالب

  رنگ موی زیتونی چیست؟

  قبل از اینکه درباره انواع ترکیب رنگ موی زیتونی صحبت کنیم،‌ اجازه بدهید ابتدا اطلاعاتی راجع به این رنگ محبوب در اختیارتان بگذاریم. به صورت کلی رنگ ها از نظر طبع به سه دسته سرد‌، گرم و خنثی تقسیم می شوند. رنگ زیتونی جز رنگ های سرد به شمار می آید. کد رنگی این تناژ شامل  3/4، 3/5، 3/6، 3/7، 3/8، 3/9، 3/10 و 3/12 است. اگر جز افرادی هستید که تمایلی به استفاده از رگه های قرمز در موهایتان ندارید،‌ رنگ زیتونی برای شماست. زیرا زیتونی رنگی ضد قرمز است.

  برای آشنایی با ترکیب رنگ مو شکلاتی، می‌توانید مقاله رنگ موی شکلاتی را مطالعه کنید.

  چرا باید رنگ موی زیتونی را انتخاب کنم؟

  همانطور که می دانید رنگ موی فراوانی برای خانم ها وجود دارد. اینجاست که افراد از خودشان می پرسند که چرا باید از رنگ زیتونی استفاده کنم. برای گرفتن پاسخ این سوال به موارد زیر توجه کنید.

  برای عموم افراد مناسب است

  رنگ موی زیتونی انتخابی مطمئن برای افراد در سنین مختلف است. این رنگ میتوانید چهره یک خانم سالمند را جوان تر و شاداب تر نشان دهد و همچنین برای خانم های جوان نیز میتواند نوید بخش طراوت باشد و زیبایی چهره آنها را دو چندان سازد.

  در مد و فشن کاربرد گسترده ای دارد

  در سالیان گذشته رنگ موی زیتونی طرفدار چندان زیادی نداشت ولی در سال های اخیر مشاهده می شود که بسیاری از فعالان صنعت مد از این رنگ استفاده زیاده کرده اند. چرا که آنها به خوبی می دانند که این رنگ مو بهترین راه برای داشتن چهره ای جذاب و بی نقص است.

  به دکلره نیاز ندارد.

  دکلره برای اینکه رنگ موهایتان به صورت زیبا و پایدار روی موهایتان اعمال گردد،‌ نقش مهمی را ایفا می کند. منتهی عوارضی مانند خشکی و وزی بیش از حد مو را نیز به دنبال دارد. بنابراین پیشنهاد می شود که برای حفظ سلامت موهایتان کمتر سراغ دکلره کردن موها بروید. خبر خوب اینکه رنگ موی زیتونی نیاز به دکلره کردن موها ندارد. برای استفاده از این رنگ مو کافی است که موهایتان را به رنگ پایه برسانید. برای رسیدن به این هدف اکسیدان بهترین راه است.

  ترکیب رنگ موی زیتونی بدون دکلره چگونه است؟

  معمولا استفاده از دکلره منجر روشن تر شدن رنگ موها می شود. در صورتی که علاقه ای به استفاده کردن از دکلره ندارید،‌ می‌توانید از اکسیدان استفاده کنید. برای روشن ساختن رنگ موهایتان باید از اکسیدان شماره سه یا 12 درصد استفاده کنید. در ادامه اکسیدان را با رنگ موی سه صفر(000) ترکیب کنید.

  نکته: خانم هایی که رنگ موهایشان روشن است، نیازی به استفاده از اکسیدان جهت گذاشتن رنگ موی زیتونی ندارند.

  بهترین ترکیب های رنگ موی زیتونی کدامند؟

  رنگ موی زیتونی تداعی کننده رنگ زیتون نارس یا حتی رنگ زیتون سبزه تیره است. این رنگ  را میتوان با سایر رنگ ها مانند دودی،‌ شنی،‌عسلی و … ترکیب کرد و نتیجه ای رویایی را به دست آورد. در این بخش می خواهیم به بررسی انواع ترکیب های این رنگ محبوب بپردازیم.

  رنگ موی دودی زیتونی

  رنگ موی دودی زیتونی
  رنگ موی دودی زیتونی

  اگر به دنبال ایجاد تغییراتی چشمگیر در موهایتان هستید تا ظاهر خود را جوان تر و شاداب تر نشان دهید،‌ پیشنهاد می‌کنیم که اگر از رنگ موی دودی زیتوی استفاده کنید. این رنگ مو در میان طیف های رنگی زیتونی جز محبوب ترین هاست. با این حال ماندگاری رنگ دودی و زیتونی کمتر از رنگ های دیگر است برای افزایش ماندگاری این رنگ بر موهایتان پیشنهاد می کنیم که از برندهای پرطرفدار و معتبر استفاده کنید. همچنین بهتر است که از شامپوهای مخصوص موهای رنگ شده جهت شستشوی موهایتان استفاده کنید

  بالیاژ زیتونی

  بالیاژ زیتونی
  بالیاژ زیتونی

  یکی از تکنیک های جدید در رنگ کردن موها بالیاژ است. در این تکنیک رنگ جدیدی که روی موهایتان اعمال می کنید تنها چند درجه از رنگ طبیعی موهایتان روشن تر خواهد بود. از مزایای این تکنیک میتوان به یکپارچه شدن رنگ موی جدید با موهای طبیعی تان اشاره کرد. همانطور که قبلا اشاره کردیم رنگ موی زیتونی دارای طبع سرد است و بالیاژ زیتونی میتواند میزان زیبایی و جذابیت چهره تان را افزایش دهد. بالیاژ زیتونی در مقایسه با موهای هایلایت شده از ماندگاری بالایی برخوردار هستند و تا چندین ماه بدون اینکه بخواهید این رنگ را شارژ مجدد کنید،‌ از زیبایی آن بهره مند شوید.

  بلوند زیتونی

  رنگ موی بلوند زیتونی
  رنگ موی بلوند زیتونی

  یکی از ترکیب رنگ های موی زیتونی بلوند زیتونی است. این رنگ در طول تاریخ به خوبی نظر خانم های مشکل پسند را به خودش جلب کرده است. استفاده از این ترکیب رنگ را برای افرادی که به گرم بودن موهای بلوند یا رنگ های قرمز و نارنجی علاقه مند نیستند، پیشنهاد  می دهیم. لازم به ذکر است که برای اعمال این رنگ مو باید از دکلره استفاده کنید.

  رنگ مو زیتونی عسلی

  رنگ مو زیتونی عسلی

  یکی دیگر از انواع ترکیب رنگ مو زیتونی،‌ زیتونی عسلی است. عسلی دارای رنگ های گرم هاست. این رنگ حاوی ترکیبات قهوه ای روشن،‌ قرمز و بلوند است. زمانی که زنگ زیتونی را با عسلی ترکیب می کند،‌ شاهد منظره ای زیبا و جذاب روی موهایتان خواهید بود. شاید بتوان این زیبایی رنگ مو زیتونی عسلی را در خنثی بودن آن دانست. چرا که در ترکیبات خود هم از رنگ های سرد و هم از رنگ های گرم بهره مند است. استفاده از رنگ زیتونی هر گونه قرمزی موجود روی موهای رنگ عسلی را از بین خواهد برد.

  زیتونی روی موی مشکی

  رنگ و مش زیتونی روی موی مشکی
  رنگ و مش زیتونی روی موی مشکی

  اگر دارای موهای مشکی هستید،‌ به شما تبریک می گوییم. زیرا مشکی جز رنگ هایی است که در طول تاریخ همیشه مورد تحسین بوده است. با این حال اگر  خواهان گذاشتن رنگ موی زیتونی روی موهای مشکی هستید،‌ اندکی صبر کنید. زیرا زیتونی روی موهای رنگ روشن نتیجه مثبتی را به همراه دارد. برای انجام این کار باید موهایتان را دکلره کنید و سپس رنگ مو زیتونی تیره یا روشن را مطابق با سلیقه خود بر موهایتان اعمال کنید.

  رنگ موی بلوند زیتونی روشن

  بلوند زیتونی روشن
  بلوند زیتونی روشن

  افرادی که دارای رنگ موی بلوند هستند، به خوبی میتوانند هر گونه سایه و تناژ رنگ مویی را بر موهایش بپذیرند. رنگ موی بلوند زیتونی روشن از ترکیب های زیبا است. استفاده از این رنگ مو برای افرادی که دارای پوست روشن و سفید هستند،‌ گزینه ای مطمئن است. در صورتی که دارای پوست سبزه هستید، پیشنهاد میکنیم که از بلوندهای تیره برای ترکیب با رنگ زیتونی بهره مند شوید.

  زیتونی قهوه‌ای روشن

  زیتونی قهوه ای روشن
  زیتونی قهوه ای روشن

  رنگ زیتونی قهوه ای را میتوان جز رنگ های پرطرفدار در میان خانم ها تلقی کرد. این رنگ برای خانم هایی با پوست سفید و روشن فوق العاده است. این رنگ خود در طیف ها متنوعی وجود دارد که شما میتوانید با توجه به رنگ پوست و علاقه تان انتخاب کنید.

  رنگ زیتونی دودی تیره

  رنگ زیتونی دودی تیره
  رنگ زیتونی دودی تیره

  از سایر ترکیب رنگ زیتونی میتوان به رنگ زیتونی دودی تیره اشاره کرد. برای  گذاشتن این رنگ بر موهایتان کافی است که ابتدا دکلره پایه 8 را روی موهایتان اعمال کنید. سپس زیتونی پایه 7 ( یک چهارم تیوب) را با زیتونی 6 ( نصب تیوب) و رنگ دودی پایه 6( یک چهارم تیوب) و واریاسیون سبز ( دو سانت) و اکسیدان 6 درصد را با یکدیگر ترکیب کنید و سپس بر ساقه موهایتان اعمال کنید.

  زیتونی قهوه‌ای تیره

  زیتونی قهوه‌ای تیره
  زیتونی قهوه‌ای تیره

  رنگ موی زیتونی قهوه ای تیره از جمله رنگ هایی است که بسیار موردعلاقه خانم هاست. آنها میتوانند بدون استفاده از دکلره، این رنگ را روی موهایشان اعمال کنند. نتیجه نهایی سبز نیست بلکه رنگی متمایل به قهوه ای است که در زیر نور خورشید ممکن است رگه هایی از سبز نیز مشاهده گردد.

  معرفی انواع محصولات رنگ موی سری زیتونی

  رنگ مو مارال سری زیتونی حجم 100 میل

  برند ایرانی مارال با عرضه رنگ مو سری زیتونی در حجم 100 میل کمک بزرگی به طرفداران رنگ مو زیتونی کرده است. این محصول با دارا بودن ترکیبات موثری مانند روغن آرگان،‌ عصاره بادام شیرین،‌ ویتامین C, E است. با انتخاب این رنگ مو به خوبی میتوانید سفیدی موهایتان را پوشش دهید. همچنین میزان نرمی و لطافت موهایتان نیز تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد.

  کیت رنگ مو اسکالیم شماره 8.3 رنگ بلوند زیتونی روشن حجم 100 میلی لیتر

  از دیگر محصولات مناسب برای خانم ها و آقایان میتوان به کیت رنگ مو اسکالیم شماره 8.3 رنگ بلوند زیتونی روشن اشاره کرد. این محصول  از ماندگاری طولانی مدتی برخوردار است و توسط کمپانی ایتالیایی اسکالیم ساخته شده است. این کیت رنگ مو فاقد آمونیاک می باشد و با دارا بودن ویتامین هایی مانند A و E به افزایش مقاومت و درخشندگی موهایتان کمک زیادی می کند. این محصول همچنین دارای روغن آرگان و بادام بوده که از این طریق سبب آبرسانی و  حفظ رطوبت در موهایتان می شود.

  رنگ مو اسکالیم شماره 5.3 رنگ قهوه ای زیتونی روشن حجم 100 میلی لیتر

  برند اسکالیم محصول دیگری را تحت عنوان رنگ مو اسکالیم شماره 5.3 رنگ قهوه ای زیتونی روشن حجم 100 میلی لیتر برای شما طرفداران زیبایی عرضه کرده است. این محصول دارای دوام و ماندگاری بالایی است و به علت برخوردار بودن از ویتامین A, ویتامین E و روغن های گیاهی به رطوبت رسانی،‌ ترمیم،‌ تقویت و بازسازی موهای وز و حساس کمک زیادی می کند.

  رنگ مو آکوارلی سری زیتونی حجم 100 میل

  برند ایتالیایی آکوارلی اقدام به عرضه سری زیتونی در حجم 100 میل کرده است. این محصول حاوی پروتئین هیدرولیز شده گندم, گلیسیرین است که به نرمی و افزایش لطافت در موهایتان کمک شایانی می کند. این محصول منجر به حفظ تعادل طبیعی موها نیز می شود. سری زیتونی این رنگ مو شامل رنگ های بلوند فوق العاده روشن زیتونی،‌ قهوه ای متوسط زیتونی،‌ قهوه ای روشن زیتونی،‌ بلوند تیره زیتونی،‌ بلوند متوسط زیتونی، بلوند روشن زیتونی،‌ بلوند خیلی روشن زیتونی است.

  رنگ مو بلونيا سری زيتونی 100 ميل

  رنگ مو بلونیا سری زیتونی فاقد آمونیاک است. به همین دلیل آسیب خاصی به موهایتان وارد نمی کند. بلکه به علت داشتن عصاره بادام شیرین و نیلوفر آبی کمک زیادی به بهبود بافت موهایتان می کند. این محصول برای موهای کراتین شده انتخابی مطمئن است و سبب تقویت و نرمی در این موها می شودو میزان کیفیت و غلظت رنگدانه های رنگ مو بلونیا بسیار بالاست و از ماندگاری مطلوبی نیز برخوردار است.

  جمع بندی

  رنگ مو زیتونی از رنگ هایی است که در سال های اخیر به خوبی توانسته نظر بسیاری از خانم ها را به خودش جلب کند. این رنگ در طیف های متنوعی قرار دارد که میتوانید با در نظر گرفتن رنگ پوست و موهایتان،‌ رنگ موی دلخواه تان را انتخاب کنید. خبر خوب اینکه رنگ زیتونی با اکثر پوست ها سازگاری دارد و به خوبی میتواند زیبایی و شادابی را به چهره شما ببخشد.

  ترکیب رنگ موی زیتونی متنوعی را میتوانید روی موهایتان اعمال کنید و از زیبایی آن لذت ببرید. همچنین شما میتوانید انواع رنگ مو و سری رنگ مو زیتونی را از برندهای ایرانی و خارجی معتبر از فروشگاه رز سفید خریداری کنید. این محصولات با دارا بودن ضمانت اصالت کالا و ماندگاری بالا بهترین انتخاب برای شما همراهان گرامی هستند. در صورت داشتن هر گونه سوالی در این زمینه با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید و همچنین میتوانید با کارشناس آنلاین رز سفید در ارتباط باشید.