رنگ مو شکلاتی- آشنایی با انواع ترکیب رنگ موی شکلاتی

رنگ موی شکلاتی  و همچنین انواع ترکیب رنگ موی شکلاتی را می‌توان جز رنگ های پرطرفدار در میان خانم ها دانست. این رنگ در دوره های مختلف مورد استقبال خانم ها قرار گرفته است و به جرات میتوان گفت که رنگ موی شکلاتی همیشه جز ترندترین رنگ ها محسوب می شده است و به خوبی توانسته طیف وسیعی از سلیقه ها را در تمام سنین پوشش دهد. با این حساب می‌توان گفت که فرقی نمی‌کند که در کدام دهه زندگی می کنید، این رنگ به خوبی می‌تواند نیازهای شما را از زیبایی برآورده سازد. امروز در این مقاله از رز سفید می خواهیم به صورت جامع درباره رنگ موی شکلاتی و  انواع ترکیب آن اطلاعات مفیدی را ارائه می کنیم. در صورتی که شما نیز طرفدار این رنگ محبوب هستید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید

دسترسی سریع به مطالب

  مو شکلاتی چه رنگی است؟

  زمانی که درباره رنگ موی شکلاتی صحبت می‌کنیم به خوبی می‌توانید رنگ قهوه ای شکلات را در ذهن خودتان تجسم کنید. رنگ قهوه‌ای یکی از رنگ‌های گرمی است که در هر فصل حضور دارد و به شدت در دنیای مد شاهد آن هستیم. با این حال ممکن است که در طیف رنگ شکلاتی شاهد رگه هایی از قرمز نیز باشیم. در صورتی که به رنگ های سرد نیز علاقه مند هستید میتوانید رنگ های دیگری مانند زیتونی و دودی را به ترکیب رنگ موی شکلاتی اضافه نمایید.

  برای آشنایی با انواع رنگ مو زیتونی، می‌توانید مقاله رنگ موی زیتونی را مشاهده کنید

  فرمول رنگ مو شکلاتی چیست؟

  برای اینکه بتوانید رنگ موی شکلاتی را بر موهایتان اعمال کنید، فرمول های متعددی وجود دارد. با این حال پیش از هر چیز بهتر است که به دو سوال ذکر شده در زیر پاسخ دهید.

  1. به طیف رنگ موی شکلاتی تیره علاقه مند هستید یا روشن؟
  2. آیا موهایتان را قبلا رنگ گرده اید؟

  با پاسخ به این دو سوال میتوانید از فرمول های مختلف برای اعمال این رنگ بر موها استفاده کنید.

  رنگ موی شکلاتی خوش رنگ بدون دکلره

  یکی از راه های آسان برای رنگ کردن موها استفاده از دکلره است. با این حال دکلره ممکن آسیب های جدی بر موها را وارد کند و منجر به خشکی بیش از حد در آنها گردد. به صورت کلی می‌توان گفت که دکلره رنگدانه های مزاحم موجود در رنگ مو را حذف می‌کند و سبب می‌شود که رنگ مو به صورت زیبا و یکدست روی موها قرار بگیرد.

  در صورتی که شما رنگ موی شکلاتی را روی موهای دکلره شده اعمال می کنید، در پایان مشاهده خواهید کرد که رنگ موی دلخواه تان عینا روی موهایتان درآمده است. با این حال موهای دکلره شده با آسیب هایی نظیر شکستگی ساقه مو،‌ خشکی و بی حالتی در موها نیز دست و پنجه نرم می کنند. خبر خوب اینکه با استفاده از اکسیدان های مناسب دیگر نیازی به دکلره کردن موهای خود ندارید. انتخاب اکسیدان ایده آل به شما کمک می کند تا بتوانید انواع ترکیب رنگ موی شکلاتی را به بهترین شکل بر موهایتان پیاده کنید.

  اگر علاقه مند به رنگ مو شنی هستید، پیشنهاد می‌کنیم، مقاله رنگ موی شنی را در وب سایت ما مشاهده کنید

  رنگ موی شکلاتی بدون دکلره

  درست است که رنگ موی شکلاتی روی موهای دکلره شده زیبایی خاصی دارد ولی با این حال شما می‌توانید انواع ترکیب رنگ موی شکلاتی را روی موهای طبیعی و رنگ نشده هم تجربه کنید. محبوبیت این رنگ مو ما را بر آن داشته تا فهرستی از فرمول هاای انواع رنگ موی شکلاتی بدون دکلره را در اختیار شما بگذاریم.

  رنگ موی شکلاتی تیره

  رنگ موی شکلاتی تیره
  رنگ موی شکلاتی تیره

  رنگ موی شکلاتی تیره یکی از بهترین رنگ هاست که نظر بسیاری از خانم های خوش سلیقه را به خودش جلب می کند. این رنگ شبیه به مشکی است که با این تفاوت که زمانی که در زیر نور خورشید قرار می گیرید رگه هایی از قهوه ای در موها جلب توجه می کند. این رنگ را میتوانید با ترکیب رنگ شکلاتی شماره 6 و 4 با اکسیدان شماره 2 و مقداری واریاسیون بنفش به دست آورید. خبر خوب اینکه با این روش نیازی به دکلره کردن موهایتان ندارید.

  رنگ موی قهوه‌ای شکلاتی

  رنگ موی شکلاتی
  رنگ موی قهوه ای شکلاتی

  این رنگ مو حس لطافت و زیبایی را در موهایتان به نمایش می گذارد. انتخاب این رنگ توسط بسیاری از بازیگران هالیوودی امری رایج است؛ زیرا به زیباتر و جوان تر دیده شدن آنها کمک زیادی می کند. برای اینکه شما نیز از مزایای رنگ مو قهوه ای شکلاتی بی نصیب نمانید، کافی است که رنگ شکلاتی شماره 6، رنگ زیتونی 7 و رنگ دودی 7 را با یکدیگر ترکیب نمایید و در نهایت اکسیدان شماره 2 و مقداری واریاسیون بنفش را به ترکیب رنگ مو اضافه نمایید.

  رنگ موی شکلاتی فندقی

  رنگ موی شکلاتی قندقی
  رنگ موی شکلاتی فندقی

  این رنگ مو در میان دختران جوان به خوبی جای باز کرده است و افرادی که مایل به رنگ موی طبیعی و در عین حال زیبا هستند،‌ رنگ موی شکلاتی فندقی را انتخاب می کنند. برای اینکه بتوانید به این رنگ مو دسترسی پیدا کنید، پیشنهاد می کنیم که رنگ موی شماره 6 را با رنگ موی طبیعی پایه 7 مخلوط کنید و سپس اکسیدان شماره 2 و واریاسیون بنفش و آبی را به ترکیب اضافه کنید.

  رنگ موی شکلاتی دودی

  رنگ موی شکلاتی دودی
  رنگ موی شکلاتی دودی

  آیا طرفدار رنگ های دودی هستید؟ آیا می خواهید رنگ موی شکلاتی دودی را روی موهایتان اعمال کنید؟ برای رسیدن به این هدف میتوانید رنگ موی دودی پایه 7 را با رنگ موی شکلاتی پایه 6 و رنگ موی زیتونی پایه 7 مخلوط کنید در پایان نیز اکسیدان شماره 2 را به همراه واریاسیون آبی و بنفش به ترکیب رنگ مو اضافه نمایید.

  رنگ موی شکلاتی متوسط

  رنگ موی شکلاتی متوسط
  رنگ موی شکلاتی متوسط

  رنگ موی شکلاتی متوسط همانطور که از نامش پیداست رنگی نه تیره و نه روشن است. این رنگ شما را به یاد شکلاتی تلخ و دلپذیر می اندازد. جذابیت موجود در این رنگ موی غیر قابل انکار است. برای به دست آوردن رنگ موی شکلاتی متوسط باید رنگ های دودی شماره 6 و 7،‌ رنگ موی طبیعی شماره 6 با هم مخلوط کنید و در ادامه اکسیدان شماره 2 و مقداری واریاسیون نقره ای را به ترکیب رنگ اضافه کنید.

  رنگ موی شکلاتی کاکائویی

  رنگ موی کاکائویی
  رنگ موی کاکائویی

  رنگ موی شکلاتی کاکائویی را به آسانی میتوانید روی موهای رنگ نشده به دست آورید. برای این کار کافی است که رنگ شکلاتی شماره 7 را با رنگ کاکائویی شماره 7 و رنگ دودی شماره 7 ترکیب کنید و در ادامه این روند باید اکسیدان شماره 2 و واریاسیون آبی و بنفش را به ترکیب رنگ موی اضافه نمایید.

  رنگ موی شکلاتی روشن و دکلره کردن

  رنگ موی شکلاتی روشن
  رنگ موی شکلاتی روشن

  در صورتی که تمایل به گذاشتن رنگ موی شکلاتی روشن بر موهایتان دارید،‌ پیشنهاد می کنیم که از روش دکلره کردن موها استفاده کنید. برای انجام این کار باید موهایتان را به رنگ موی پایه 8 برسانید. در ادامه نیز با ترکیب کردن رنگ طبیعی شماره 8، رنگ بژ روشن، رنگ شکلاتی متوسط، رنگ دودی شماره 8، اکسیدان شماره یک و واریاسون نقره ای میتوانید رنگ شکلاتی روشن را روی موهایتان پیاده سازی کنید. راستی بعد از گذاشتن این رنگ مو باید 40 دقیقه صبر کنید سپس موهایتان را آبکشی کنید.

  بهترین برند رنگ موی شکلاتی کدامند؟

  شناخت بهترین برند رنگ موی شکلاتی به شما این امکان را می دهد که بتوانید محصولی با کیفیت را انتخاب کنید. چرا که تجربه نشان داده است که شرکت های معتبر به خوبی توانسته اند نیازهای مشتریان را شناسایی کنند و محصولی مطابق با خواسته های آنان تولید و عرضه کنند. از برندهای سرشناس در حوزه رنگ مو میتوان به مارال، بلونیا، استریمو، آکوارلی، والانسی، لورآل و پروفشنال اشاره کرد.

  معرفی محصولات سری رنگ موی شکلاتی

  رنگ مو مارال سری شکلاتی حجم 100 میل

  برند سرشناس ایرانی مارال با تولید محصول رنگ مو سری شکلاتی به خوبی توانسته رضایت کاربران را جلب سازد. استفاده از این رنگ مو علاوه بر اینکه میتواند زیبایی را به موهایتان ارمغان آورد بلکه سبب نرم کنندگی،‌ افزایش استحکام مو و پیشگیری از موخوره می شود. این محصول روی موهای سفید نیز کارایی فوق العاده ای دارد و سبب می شود تا موهای سفید به خوبی پوشش داده شوند. این رنگ مو حاوی ترکیبات مفیدی مانند ویتامین C, ویتامین E، روغن آرگان، روغن هسته انگور، عصاره بادام شیرین است.

  رنگ موی بلونیا سری شکلاتی 100 میل

  از شرکت های داخلی دیگر که از اعتبار زیادی در میان خانم ها برخوردار است میتوان به بلونیا اشاره کرد. این مجموعه محصولی مطمئن را برای دوستدارن رنگ موی شکلاتی عرضه کرده است. رنگ موی بلونیا سری شکلاتی فاقد آمونیاک است. این رنگ مو با داشتن عصاره بادام شیرین و نیلوفر آبی به خوبی توانسته موهایتان را تقویت و نرم سازد. این محصول برای موهای کراتین شده بهترین انتخاب است.

  رنگ مو آکوارلی سری شکلاتی حجم 100

  برندی ایتالیایی آکوارلی اقدام به تولید رنگ موی سری شکلاتی در حجم 100 میل کرده استو این محصولی حاوی ترکیبات مفیدی مانند پروتئین هیدرولیز شده گندم، گلیسیرین است که به واسطه این ترکیبات به خوبی میتواند موهایتان را نرم و لطیف سازد وهمچنین به حفظ تعادل موها کمک شایانی می کند. این محصول درای پیگمنت و رنگدانه های غنی است.

  رنگ مو سری شکلاتی استریمو 100 میل

  این رنگ توسط برند ایرانی استریمو تولید شده است و به علت داشتن کیفیت بالای رنگدانه ها به خوبی میتوانید رنگ موی مورد انتظارتان را روی موهایتان اعمال کنید. از دیگر ویژگی های این رنگ میتوان داشتن ذرات درخشان کننده در ترکیبات آن دانست. از سایر ترکیبات مفید در رنگ موی سری شکلاتی اسریمو میتوان به روغن آرگان و کراتین اشاره کرد.

  جمع بندی

  امروز در مجله زیبایی رز سفید درباره رنگ موی شکلاتی و ترکیب آن صحبت کردیم. دانستیم که این رنگ مو به خوبی توانسته طیف وسیعی از سلیقه ها را در سنین مختلف پوشش دهد. رنگ موی شکلاتی را می‌توانید به سادگی روی موهای دکلره شده یا بدون رنگ و طبیعی اعمال کنید. برای آگاهی از جزئیات بیشتر مطالب ذکر شده در این مقاله را مطالعه کنید.

  در پایان از شما خواستاریم تا با ارائه نظرات و انتقادات خود پیرامون محتوای ارائه شده، به مجموعه رز سفید کمک کنید تا بهتر نیازهای شما همراهان گرامی را شناسایی کند. این مجموعه با ارائه رنگ مو های ایرانی و خارجی در صدد کسب رضایت شما عزیزان گام های موثری را برداشته است.