رنگ مو شنی چیست؟ آشنایی با انواع ترکیب رنگ موی شنی جذاب

رنگ موی شنی و انواع ترکیب های آن را می‌توان یکی از تازه ترین ترندهای تابستانی مو دانست. این رنگ برای استفاده تمام افراد در سنین مختلف مناسب و به آسانی میتواند میزان جذابیت آنها را چندین برابر افزایش دهد. این رنگ مو الهام بخش سایه های شن و ماسه های دریاست. خانم هایی که به رنگ های بلوند و طبیعی علاقه مند هستند، می‌توانند با اطمینان خاطر سراغ رنگ موی شنی بروند.

دسترسی سریع به مطالب

  با توجه به محبوبیت رنگ موی شنی در میان خانم های ایرانی، لازم دانستیم تا در مجله رز سفید بیشتر پیرامون این رنگ و ترکیبات جذاب آن صحبت کنیم. در پایان نیز به معرفی بهترین محصولات مرتبط با این موضوع خواهیم پرداخت. برای داشتن انتخابی ایده آل و تجربه زیبایی تا انتها ما را همراهی کنید.

  رنگ موی شنی برای چه کسانی مناسب است؟

  رنگ موی شنی برای افرادی که پوست سبزه و تیره ای دارند انتخابی مطمئن است. با این حال مشاهده می شود که خیلی از هنرمندان اروپایی مانند تیلور سوئیفت که پوست روشنی دارند رنگ موهایشان شنی، زیتونی یا دودی است. با این حساب می‌توان گفت که انتخاب رنگ مو کاملا سلیقه ای است.

  اگر صاحب موهایی به رنگ قهوه ای یا بلوند هستید و می خواهید تغییر خاص روی چهره تان ایجاد کنید،‌ پیشنهاد می کنیم حتما از انواع ترکیب رنگ موی شنی بر موهایتان تست کنید. لازم به ذکر است که برای گذاشتن رنگ شنی روی موهایتان حتما باید پایه موهایتان را به قهوه ای روشن یا بلوند تغییر دهید و در ادامه به موهایتان هایلایت‌‌‌هایی در پایه بلوند خاکستری اضافه نمایید.

  در نهایت استفاده از رنگ موی شنی برای افرادی که تمایلی برای استفاده از دکلره بر موهایشان ندارند نیز مناسب است. برخی از ترکیبات رنگ موی شنی هستند که تنها با استفاده از اکسیدان و واریانسون میتوانید بر موهایتان اعمال کنید و نیازی به استفاده از دکلره ندارید.

  یکی از جذاب ترین رنگ های مو برای بانوان، رنگ مو شکلاتی است، پیشنهاد می‌کنیم مقاله رنگ مو شکلاتی را مشاهده و با بهترین مدل های رنگ موی شکلاتی آشنا شوید.

  انواع ترکیب رنگ موی شنی جذاب را بشناسید

  رنگ موی شنی از تنوع بالایی برخوردار است و به همین دلیل به خوبی توانسته تمامی سلیقه ها را پوشش دهد. مدل های متنوعی از ترکیب های رنگ موی شنی موجود است که در ادامه به صورت مختصر توضیح می دهیم.

  رنگ موی شنی با دکلره

  رنگ موی شنی با دکلره
  رنگ موی شنی با دکلره

  افرادی که طرافدار رنگ موی شنی در طیف های لایت هستند بهتر است که موهایشان را ابتدا به پایه بالاتر از 8 برسانند که این کار با استفاده از دکلره به سهولت امکان پذیر است. در ادامه می‌توانید بر حسب سلیقه خود از ترکیب های رنگ شنی و اکسیدان مناسب برای رسید به رنگ موی دلخواه تان استفاده کنید.

  رنگ موی شنی بدون دکلره

  رنگ موی شنی بدون دکلره
  رنگ موی شنی بدون دکلره

  خیلی از افراد به استفاده از دکلره تمایلی ندارد چرا که از آسیب های جبران ناپذیری که به موها وارد می کند،‌ آگاهی دارند. نگران نباشید راهکارهای زیادی وجود دارد که شما بدون استفاده از دکلره بتوانید رنگ موی دلخواه تان را روی موهایتان پیاده کنید.

  برای اینکه بتوانید رنگ موی شنی را بدون استفاده از دکلره روی موها اعمال کنید کافی است که در مراحل مختلفی موهایتان را چند درجه روشن کنید. برای این کار کافی است که نصف تیوپ رنگ موی دودی روشن را با واریاسیون دودی ( 10 سانت) و اکسیدان شماره یک (40 سی سی ) ترکیب کنید.

  همچنین میتوانید تیوپ های‌لایت شنی (2/1)، تیوپ خاکستری پایه 7 (4/1)، تیوپ نسکافه‌ای پایه ۶ (4/1)، تیوپ زیتونی پایه 7 (8/1)،‌ واریاسیون آبی (2 سانت) و اکسیدان 9 درصد را ترکیب کنید.

  رنگ موی شنی نسکافه ای

  رنگ موی شنی نسکافه ای
  رنگ موی شنی نسکافه ای

  یکی از بهترین ترکیب های رنگ موی شنی، نسکافه ای است. استفاده از این رنگ مو برای آرایش عروس بسیار زیباست. همچنین رنگ موی شنی نسکافه ای برای انواع مراسم ها و میهمانی ها انتخابی ایده آل است. برای اینکه بتوانید این رنگ مو را بر موهایتان اعمال کنید،‌ باید پایه موهایتان را با استفاده از دکلره به 9 برسانید. سپس موهایتان را با شامپوی ضد زردی شستشو دهید. در ادامه میتوانید موارد زیر را با یکدیگر ترکیب کنید.

  • یک چهارم تیوپ هایلایت شنی
  • نصف تیوپ رنگ شیر نسکافه‌ای 8
  • یک چهارم تیوپ رنگ دودی شماره 10
  • دو سانتی‌متر واریاسیون نقره‌ای
  • اکسیدان 6%

  رنگ موی شنی دودی

  رنگ موی شنی دودی
  رنگ موی شنی دودی

  رنگ موی شنی دودی به آسانی توانسته نظر مثبت خانم ها را به خودش جلب کند. این رنگ مو در تناژهای تیره، ملایم و روشن قرار دارد. همچنین به آسانی میتواند موهای سفید را پوشش دهد. خبر خوب اینکه این مدل رنگ مو را میتوانید هم با استفاده از دکلره و هم بدون دکلره بر موهایتان اعمال کنید.

  د صورتی که می خواهید رنگ موی دودی شنی روشن را بر موهایتان پیاده کنید باید با استفاده از دکلره پایه موهایتان را به شماره 9-10 برسانید. اما اگر می خواهید رنگ دودی تیره را روی موهایتان اعمال کنید به دکلره نیازی ندارید و کافی است که موارد زیر را با هم ترکیب کنید.

  • رنگ شماره ( ۸.۰ و ۸.۳۲)
  • رنگ مو e۷ زیتونی
  • واریاسیون نقره‌ای
  • اکسیدان ۶ درصد

  رنگ موی شنی زیتونی

  رنگ موی شنی زیتونی
  زنگ موی شنی زیتونی

  رنگ شنی زیتونی را میتوان حز رنگ های جذاب تلقی کرد. این رنگ از نظر طبع در گروه سرد قرار می گیرد. برای گذاشتن رنگ موی شنی زیتونی،‌ ابتدا باید موهایتان را به پایه 8 برسانید. استفاده از دکلره یکی از راه های آسان برای رسیدن به این هدف است. در صورتی که طول موهایتان تا شانه هایتان باشد میتوانید موارد ذکر شده در زیر را با یکدیگر ترکیب کنید:

  • نصف تیوپ رنگ موی طبیعی 8
  • کمی بیش از نصف تیوپ رنگ موی خاکستری 8.1
  • سه چهارم تیوپ رنگ موی نسکافه‌ای 8.7
  • سه بند انگشت واریاسیون 005

  رنگ موی شنی کهربایی

  رنگ موی شنی کهربایی
  رنگ موی شنی کهربایی

  یکی از رنگ های منحصر به فرد،‌ رنگ موی شنی کهربایی است. خانم های جوانی که به رنگ های لایت علاقه مند هستند،‌ میتوانند با اطمینان خاطر از این ترکیب رنگ موی شنی بهره مند شوند. برای گذاشتن این رنگ، ابتدا باید پایه موهایتان را به شماره 7 یا 8 برسانید. در صورتی که رنگ موهایتان در تناژهای طلایی یا زرد قرار دارد نیازی به استفاده کردن از دکلره ندارید.

  رنگ موی بلوند مدیترانه‌ای

  بلوند مدیترانه ای
  بلوند مدیترانه ای

  آیا علاقه مند به رنگ های بلوند روشن و طلایی هستید؟ رنگ موی بلوند مدیترانه ای از رنگ های سری شنی است که در انواع تناژهای تیره و روشن قرار است. شما میتوانید با در نظر گرفتن رنگ پایه موهایتان یکی از انواع این تناژها را انتخاب کنید. استفاده از این رنگ مو برای افرادی که پوست روشن و چشم های آبی یا سبز دارند پیشنهاد می شود.

  اگر به رنگ مو زیتونی علاقه مند هستید، می‌توانید ترکیب های رنگ مو زیتونی را در مقاله رنگ مو زیتونی مشاهده کنید.

   معرفی بهترین محصولات از سری رنگ موی شنی

  رنگ مو سری طبيعی استريمو 100 ميل

  برای اینکه بتوانید رنگ موی مناسبی را انتخاب کنید باید سراغ برندهای معتبر بروید. یکی از برندهای خوش نام در این زمینه استریمو است. شرکت استریمو محصولی را تحت عنوان رنگ مو سری طبیعی تولید کرده است که دارای خاصیت ضد پیری بالایی می باشد و همچنین به علت داشتن کیفیت بالای رنگدانه ها از ماندگاری مطلوبی برخوردار است. این سری رنگ مو حاوی روغن آرگان و کراتین است و شامل سری های رنگی: بلوند شنی متوسط،‌ بلوند شنی روشن و بلوند شنی خیلی روشن است.

  رنگ مو مارال سری شنی حجم 100 میل

  مارال از برندهای معتبر دیگری است که با ارائه رنگ موهای باکیفیت و پایدار توانسته است نظر مثبت طرفداران خود را جلب کند. از محصولات پرطرفدار این برند میتوان به رنگ مو سری شنی  حجم 100 میل اشاره کرد. این رنگ مو حاوی ترکیبات مفیدی مانند ویتامین C، ویتامین E، روغن آرگان، روغن هسته انگور و عصاره بادام شیرین  است. این رنگ مو به خوبی میتواند سفیدی موهایتان را پوشش دهد و از کیفیت و ماندگاری بالایی برخوردار است.

  جمع بندی

  رنگ موی شنی از جمله رنگ های محبوب و جوان پسندانه است که استفاده از آن برای انواع مراسم ها و میهمانی های مهم مرسوم است. از ترکیب های جذاب این رنگ مو میتوان به رنگ موی بلوند مدیترانه ای،‌ رنگ موی شنی کهربایی، رنگ موی شنی زیتونی، رنگ موی شنی دودی و … اشاره کرد.

  در پایان شما میتوانید رنگ موی دلخواه خود را اعم از شکلاتی، زیتونی، دودی، شنی و … را از مجموعه رز سفید به صورت اینترنتی سفارش دهید. این محصولات با دارا بودن ضمانت اصالت کالا و ماندگاری بالا به خوبی میتوانند نیازهای کاربران را برآورده سازند. در صورت داشتن هر گونه سوال درباره خرید رنگ مو میتوانید با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید. همچنین میتوانید با کارشناس آنلاین رز سفید هم در ارتباط باشید.