مورینگا امو

اگر از طرفداران استفاده از محصولات مراقبتی و بهداشتی پوست و موی ایرانی هستید، احتمالا نام برند گیاهی مورینگا به گوشتان خورده است. برندی دوستدار طبیعت و محیط زیست که در تولید محصولات خود از گیاهان و مواد طبیعی خام استفاده می کند تا بیشترین اثر بخشی را برای پوست و موی شما داشته باشد. اگر شما نیز به دنبال استفاده از محصولات بهداشتی طبیعی و ارگانیک هستید، مورینگا می‌تواند یک گزینه مناسب برای شما باشد. در این مطلب سعی کردیم تا به معرفی برند مورینگا، محصولات، دسته بندی ها، محصولات پر فروش و ویژگی های برند مورینگا بپردازیم. برای آشنایی بیشتر با این برند محبوب و باکیفیت ایرانی تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

معرفی برند مورینگا اومو

moringa-emo از برندهای ایرانی تولید کننده محصولات بهداشتی و مراقبتی از پوست و مو است که عناصر سازنده محصولات این برند را عصاره گیاهان و محصولات ارگانیک تشکیل می دهد که سبب شده محصولات این برند فاقد مواد مضر شیمیایی بوده و به پوست آسیب نرسانند. دلیل نامگذاری این برند به نام مورینگا به این خاطر است که عنصر اصلی سازنده و موثر تمامی محصولات این برند روغن دانه گیاه مورینگاست که به آن “برنای کهنسال روییدنی‌ها” می گویند و در مناطق گرمسیری مانند هند، پاکستان ایران رشد می کند و تمام قسمت های آن مانند برگ‌، ریشه و دانه‌های آن قابل استفاده بوده و سرشار از ویتامین‌ها، مواد معدنی، آنتی‌اکسیدان‌ها و اسیدهای چرب می باشد.

این برند در کنار گیاه مورینگا از ترکیب منحصر بفرد و خاص خود به نام LáfaOil (لافا اُیل) استفاده می کند که یک ترکیبی انحصاری و مختص این برند بوده و شامل روغن مورینگا، روغن آرگان، روغن هسته انگور، روغن دانه آفتاب‌گردان و ویتامین A و E می‌شود. ترکیب LáfaOil به‌ واسطه‌ داشتن ترکیبی از روغن‌های فوق موثر گیاهی، دارای عملکردی همه‌جانبه و موثر است که با برآورده ساختن بسیاری از نیازهای اصلی پوست و مو، باعث حفظ زیبایی و سلامت پوست و مو شده و هرگونه کمبود و نیاز را جبران می‌کند. محصولات مورینگا اومو به دلیل خواص آنتی‌اکسیدانی، ضد التهابی و مرطوب‌کننده‌ای که دارند، به بهبود و نگهداری و سلامت پوست کمک شایانی می‌کنند.این برند نگاه ویژه ای به «طبیعت» و «زندگی مدرن» دارد و اثر بخشی محصولات خود را مدیون طبیعت و قدرت جادویی آن است.

 

مورینگا حامی حیوانات و دوستدار محیط زیست

مورینگا با نگاه ویژه ای که به طبیعت و محیط زیست دارد، حیوانات را بخشی از طبیعت می داند و معتقد به رعایت حقوق حیوانات است که همین امر این برند را  حامی و دوست دار حیوانات معرفی کرده است. در تولید تمامی محصولات این برند از تست حیوانی استفاده نشده است و کرولتی فری است. از سوی دیگر مورینگا به حفاظت از محیط زیست و پاکیزه نگه داشتن آن به دور از هرگونه عامل آسیب زا و آلاینده تاکید دارد. به گونه ای که در تولید محصولات خود از بسته‌بندی قابل بازیافت و مواد اولیه طبیعی استفاده میکند و در فرآیند تولید محصولات تلاش بسیاری را برای به حداقل رساندن تأثیرات منفی بر محیط زیست به کار می برد.

مورینگا در تولید محصولات خود از ظروفی استفاده می کند که قابلیت تبدیل به مواد قابل استفاده دیگر را داشته و از ورود زباله به محیط زیست و طبیعت جلوگیری می کند که همین امر سبب کاهش تولید زباله و آلودگی محیط زیست شود. مورینگا به سه اصل “کاهش آلودگی‌ها، بازیافت و استفاده مجدد” تاکید ویژه ای دارد و معتقد است که کاهش دادن آلودگی‌هایی که در اثر زندگی شهری و مدرن به محیط زیست وارد می‌شوند، اثر مستقیمی روی طبیعت سالم دارد از این رو همگان را به حفاظت از طبیعت و محیط زیست دعوت می کند.

دسته بندی محصولات مورینگا

 • 1.محصولات مراقبت از مو: شامپوهای مغذی و انرژی‌بخش و شامپوهای حجم‌دهنده و انرژی‌بخش، که با رفع مشکلات پوست سر و تقویت فولیکول و ریشه مو، در کنار روغن مو و ماسک‌های مراقبت از ساقه مو، بهترین روتین مراقبتی را برای موهایتان فراهم می‌کنند. الف. شامپوهای مغذی و انرژی بخش که حاوی روغن‌های موثر گیاهی هستند که علاوه بر تغذیه و انرژی‌بخشی، از موها و پوست سر در برابر آلودگی‌های محیطی نیز محافظت می‌کنند. شامپوهای این بخش شامل 1.پوست سر چرب و موی خشک 2. موی معمولی 3. موهای آسیب دیده و ضعیف 4. رنگ و دکلره شده 5. موی فر 6. مخصوص موهای کراتینه شده بدون سولفات ب. شامپوهای حجم دهنده و انرژی بخش با شماره های 7. موی چرب 8. موی معمولی و نازک 9. پوست سر خشک و حساس پ. ماسک مو با شماره های 1. آبرسان موی خشک 2. مغذی انواع مو 3. ترمیم کننده موی کراتینه و آسیب دیده 4. مراقبت از رنگ موی رنگ و دکلره شده 5. حجم دهنده موی نازک و شکننده 6. حالت دهنده موی فر ت. روغن مو با شماره 1. برای انواع مو
 • 2.محصولات مربوط به صورت: محصولات مراقبت از پوست مورینگا شامل روغن‌ها، آب‌رسان‌ها، شوینده‌های آب‌رسان مراقبت از پوست و همچنین سرم صورت هستند که با تأمین مواد مغذی، آب‌رسانی عمیق و تحریک تولید کلاژن و الاستین، اثری بی‌نظیر از خود بر جای می‌گذارند. محصولات مراقبت از پوست مورینگا امو شامل الف. روغن‌ها : روغن آرامش‌بخش پوست 4 مناسب برای انواع پوست تسکین درد عضلانی و کاهش‌دهنده استرسروغن مراقبت از بدن 2 مناسب برای انواع پوست مغذی و تقویت‌کننده
  روغن مراقبت از پوست 3 مناسب برای انواع پوست پیشگیری از ترک‌ پوستی (استرچ مارک) ب. آبرسان ها: کرم دست فوق سبک و آبرسان 1 تیوپی مناسب انواع پوست فوق سبک و آبرسان، کرم دست فوق سبک و آبرسان 1 مناسب انواع پوست کاسه ای احیاء نرمی و لطافت پوست، کرم دست فوق سبک و آبرسان 2 مناسب پوست خشک و حساس تیوپی مغذی و آبرسان، کرم دست فوق سبک و آبرسان 2 مناسب پوست خشک و حساس کاسیه ای تغذیه و بهبود لطافت پوست پ. شوینده های آبرسان: ژل‌های شوینده صورت، حاوی مؤثرترین روغن‌های گیاهی هستند که بدون از بین بردن خاصیت محافظت طبیعی از پوست و ایجاد حس خشکی و کشیدگی پوست، همه ناخالصی‌ها و آلودگی‌ها را از بین می‌برند.شامل : 1. پوست چرب مختلط و معمولی  2. پوست خشک و حساس ت. سرم صورت مراقبت از پوست صورت مناسب انواع پوست که با تأمین مواد مغذی، آب‌رسانی عمیق و تحریک پوست به تولید کلاژن و الاستین، اثربخشی بی نظیری از خود بر جای می‌گذارد.
 • 3.محصولات مراقبتی بدن: لوسیون بدن فوق سبک و آبرسان 1 مناسب انواع پوست،مغذی، آبرسان و محافظ پوست، لوسیون بدن فوق مغذی و آبرسان 2 مناسب پوست خشک و حساس مغذی، آبرسان و تسکین‌دهنده پوست

آنچه را مورینگا را از دیگر برندهای ایرانی متمایز می کند؟

 • مورینگا در تمامی محصولات خود از هیچ گونه تست حیوانی استفاده نمی کند و حامی حیوانات و دوستدار محیط زیست است.
 • این برند با تکیه بر دانش روز و تخصص متخصصین خود و استفاده از ترکیبات گیاهی و موثر اقدام به تولید محصولاتی با کیفیت کرده است.
 • قیمت مناسب محصولات این برند در کنار حجم خوب و کیفیت بالا سبب شده تا تمامی افراد با هر درآمدی بتوانند از محصولات این برند استفاده کنند.
 • تنوع گسترده و توجه به نیاز تمامی تیپ های پوستی و تمام اقشار جامعه
 • تمامی پکیج محصولات مورینگا قابلیت بازیافت و تبدیل به مواد قابل استفاده را دارد لذا سبب کاهش تولید زباله و آلایندگی محیط زیست می شود.

معرفی محصولات پر فروش مورینگا اومو

 • ژل شستشو و آبرسان مورینگا امو مدل 2 مخصوص پوست های خشک و حساس حاوی لافااُیل، عصاره ارکیده ماسکولا و خیار می باشد که LáfaOil (لافااُیل) ترکیبی انحصاری حاصل از روغن‌های گیاهی مورینگا، آرگان، هسته انگور، دانه آفتاب‌گردان و ویتامین A و E است و علاوه بر پاک کردن آرایش و آلودگی با حفظ خاصیت اسیدی و رطوبت‌رسانی به پوستتان به بهبود خشکی آن کمک می‌کند. همچنین این محصول، سبب بهبود ساختار پوست، شفافیت و کاهش التهاب آن می‌شود.

 • ژل شستشو و آبرسان صورت مورینگا امو مناسب پوست چرب، مختلط و معمولی با قدرت پاک‌کنندگی بالا هرگونه آلودگی و چربی اضافه را پاک‌سازی کرده و با حفظ خاصیت اسیدی پوست، حس خشکی از خود بر جای نمی گذارد و سبب افزایش رطوبت و شفافیت پوست می‌شود. این محصول با کنترل چربی و حذف سلول‌های مرده پوست، از انسداد منافذ و ایجاد آکنه جلوگیری می‌کند. از مواد موثره این محصول می توان به عصاره پاپایا، گریپ فروت، آلانتوئین، عصاره آلوئه‌ورا، اولئانولیک اسید و بید سفید اشاره کرد.

 • کرم دست مغذی مورینگا امو مدل 2 مخصوص پوست های خشک و حساس حاوی لافااُیل و کره کاکائو می باشد که لافااُیل ترکیبی انحصاری شامل روغن‌های گیاهی مورینگا، آرگان، هسته انگور و دانه آفتاب‌گردان و ویتامین A و E است که با قدرت آب ‌رسانی بالا و بافت بسیار سبک و ابریشمی، به سرعت جذب پوست دستتان شده و منجر به حفظ و تامین رطوبت برای پوست‌های خشک میشود. این محصول علاوه بر تامین مواد مغذی، موجب کاهش سوزش، خارش، التهاب و خشکی پوست دستتان می‌شود.

 • شامپو مغذی مورینگا امو مناسب مو فر: با آب‌رسانی موثر، خشکی و وز مو را برطرف کرده و با افزایش نرمی و لطافت تارهای مو، مانع از ایجاد گره‌ در موهای فر می‌شود. این محصول با تقویت و تغذیه فولیکول‌های مو از ریزش آن‌ها جلوگیری می‌کند. همچنین این شامپو در حفظ حالت‌ طبیعی موهای فر و بهبود ظاهر و حالت پذیری آن‌ها، عملکرد بسیار مؤثری دارد. از مواد موثره این محصول می توان به LáfaOil (لافا‌اُیل): ترکیبی انحصاری شامل روغن‌های گیاهی مورینگا، آرگان، هسته انگور و دانه آفتاب‌گردان و ویتامین A و E، روغن میدوفوم، کافئین اشاره کرد.

 • شامپو حجم دهنده مورینگا امو مدل 8 مخصوص موهای معمولی و نازک: شامپو حجم دهنده و انرژی بخش مورینگا امو مدل 8 مخصوص موهای معمولی و نازک حاوی لافااُیل، کافئین، کلاژن و روغن جوجوبا می باشد که LáfaOil (لافااُیل) ترکیبی انحصاری حاصل از روغن‌های گیاهی مورینگا، آرگان، هسته انگور، دانه آفتاب‌گردان و ویتامین A و E است و ضمن تقویت فولیکول‌ها، حفظ چرخه طبیعی رشد مو و جلوگیری از ریزش آن‌ها، باعث افزایش ضخامت، استحکام، سلامت تارهای مو و ایجاد موهایی ضخیم و پرپشت می‌شود. وجود ترکیبات آب ‌رسان در این محصول، موجب حفظ رطوبت پوست سر و موها و همچنین پیشگیری از ایجاد موخوره می‌گردد.

 • شامپو مغذی و فاقد سولفات مورینگا امو مدل 6 مناسب انواع مو به ویژه کراتینه :شامپو مغذی و فاقد سولفات مورینگا امو مدل 6 مخصوص انواع مو به ویژه کراتینه حاوی لافااُیل، کافئین، کلاژن و روغن بائوباب می باشد که LáfaOil (لافااُیل) ترکیبی انحصاری حاصل از روغن‌های گیاهی مورینگا، آرگان، هسته انگور، دانه آفتاب‌گردان و ویتامین A و E است و با شویندگی مؤثر به حفظ ساختار کراتین مو و افزایش ماندگاری کراتین‌ تراپی کمک می‌کند. ترکیبات به کار رفته در این محصول، باعث تقویت فولیکول‌ها، ترمیم تارهای مو و جلوگیری از ریزش موها می‌گردد.

قیمت و خرید محصولات مورینگا از فروشگاه رز سفید

خرید از فروشگاه معتبری مانند رز سفید می تواند خیال شما را بابت اصالت محصول و قیمت مناسب آن آسوده سازد. فروشگاه رز سفید به عنوان نماینده فروش محصولات مورینگا اومو تمامی محصولات این برند را به همراه سایر محصولات ایرانی و خارجی را در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید با مراجعه به بالای همین صفحه محصولات مورینگا را به همراه تصاویر معرفی محصول و قیمت آن مشاهده کنید و تنها با چند کلیک آن را در سریع ترین زمان ممکن درب منزل یا محل کار خود دریافت کنید. تمامی محصولات رز سفید اورجینال بوده و دارای ضمانت اصالت کالا و تاییدیه سلامت می باشند. خریدی مطمئن ایمن و لذت بخش را با پلتفرم رز سفید تجربه کنید.