مورد

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

هیچ محصولی یافت نشد.

مورد

درباره برند دکتر مورد …
دانشمند بسیار معروف و برجسته و محققی خبره و شناخته شده جهانی در زمینه دارو سازی و مراقبت های پوستی به نام دکتر هاوارد مورد برند آمریکایی با نام دکتر مورد را در سال 1989 تاسیس کرده است و توانست با این کار فرمول های مراقبت های پوستی فوق العاده اش را به جهان معرفی کند.

دکتر مورد یکی از پرطرفدار ترین برند های مراقبت پوستی در جهان است که از پر طرفدار ترین محصولاتش می توان از محصولات ضد چروک مورد گفت که بدون نیاز به عمل های جراحی می تواند تاثیر بسیار زیاد و فوق العاده ای بر روی چروک های پوست بگذارد. این برند یکی از پر فروش ترین برند های جهان است و می توان گفت یکی از دلایل مشهوریت این کمپانی این است که دکتر مورد از مکمل های تغذیه ای و رژیمی استفاده کرده است برای اینکه بتواند سلامت پوستی را به وجود بیاورد و بیش از 52 نماینده رسمی در سر تا سر جهان دارد.

شعار دکتر هاوارد مورد:
دکتر مورد همیشه می گوید که مراقبت پوستی یک مراقبت سطحی نیست و یک مراقبت برای سلامتی است زیرا وقتی شما پوستی زیبا و شفاف داشته باشید نشان دهنده این است که بدنی زیبا و سالم دارید.

این محصولات توانسته است بسیاری از مشکلات پوستی افراد را با سنین مختلف درمان کند و به همین خاطر از بسیاری از رقیبان خود پیشی گرفته است. محصولات مراقبت پوستی دکتر مورد با حل مشکلات پوستی و افزایش سلامت عمومی پوستی افراد توانست هدف خود را به جهان نشان دهد. تمامی محصولات دکتر مورد دارای فرمولاسیون های تخصصی هستند و تایید شده توسط آزمایشگاه های معتبر می باشند.

دکتر مورد طی تحقیقات وسیع و گسترده خود به این نتیجه رسید که در علم درماتولوژی داخلی نوشیدن زیاد آب تاثیر زیادی ندارد بلکه باعث می شود تا مقدار زیادی از مواد مورد نیاز بدن و حتی املاح را با خود دفع کند.