آشنایی با برند رویال ویژن(royalvision)

امروزه استفاده از لنزهای رنگی برای تغییر رنگ طبیعی چشمان رواج یافته است و این امر به آسانی تنها عرض چند ثانیه انجام می شود و با این روش می توان رنگ چشم ها را با رنگ لباس، لاک ناخن و مو ست کرد. از آنجایی که چشم حساس ترین عضو صورت است و کوچکترین آلودگی می تواند به عفونت و آسیب به قرنیه چشم بیانجامد؛ لذا در انتخاب لنز رنگی باید به سلامت و کیفیت آن بیش ترین دقت را داشت. اگر لنز رنگی بی کیفیت استفاده کنید ممکن است باعث خشکی، التهاب، سوزش و در مواردی باعث عفونت چشمان گردد.

یکی از برندهای معروف لنزهای روزانه رنگی برند کره ای رویال ویژن است که توسط شرکت کرده ای Dream con ساخته می شود و تا یکسال می توان در صورت نگه داری صحیح از آن استفاده کرد. این لنزها علاوه بر تغییر رنگ چشم ها، سلامت چشم ها را نیز تامین می کند و هیچ گونه حساسیت و التهابی برای چشم ها ایجاد نمی کند. فناوری هایدروژل بکارگرفته شده در این لنز با تامین اکسیژن مورد نیاز چشم و با بکارگیری مواد Polyhema در ساخت لنز، ضمن آبرسانی به چشم ها رطوبت خود چشم را هم حفظ می کند و از خشک شدن، التهاب و سوزش چشم جلوگیری می کند.

نازک، نرم بودن و قطر استاندارد لنزهای رویال ویژن سبب استفاده آسان و سبکی آن در چشم شده و احساس سنگینی و خستگی به چشم ها نمی دهد. تنوع گسترده رنگی و الهام گرفتن در طراحی و رنگ از برندهای بسیار معروف مثل دهب و آناستازیا بر زیبایی این لنزها افزوده است. 42 طیف رنگی جذاب از رنگ های گرم، سرد و ملایم مانند: بنفش الیزابت تایلور، خاکستری، فندقی، سبز، آبی، بژ، عسلی و … دارد. در انتخاب رنگ لنز باید به ته رنگ چهره تان که سرد است یا گرم و نیز رنگ مو و لباس نیز دقت کرد. هم چنین در ساخت این لنزها از روش plussie rus استفاده شده که رنگ دانه ها را درون لایه ای ژلاتینی محافظ چشم قرار داده است؛ لذا دیکر نگران تماس رنگ دانه ها با چشم نباشید.