معرفی بهترین ادکلن های پاییزی

عطر ها ساخته شده اند تا حال و هوای ما را در هر شرایط مساعد کنند و با بوییدن آنها حس آرامش به ما دست دهد. در فصل پاییز که هوا سرد است و آسمان به سرعت تاریک می‌شود، استفاده از یک عطر پاییزی می‌تواند حال و هوای شما را تغییر دهد. ادکلن های پاییزی معمولا طبع گرم و معتدل دارند. عطر گرم به طور معمول از رایحه های چوب صندلف شکلات، ادویه شرقی و … تشکیل شده اند. عطر های گرم به دلیل ماهیت گرمی که دارند مناسب استفاده در فصول سرد سال مخصوصا پاییز می باشند. عطر های معتدل مناسب استفاده در تمام فصول سال می باشند و به همین دلیل به این عطر ها، عطر معتدل یا عطر چهار فصل می گویند. شما می توانید از عطر های معتدل را هم در فصل پاییز استفاده کنید. در ادامه این مقاله، بهترین عطر و ادکلن های مناسب فصل پاییز را معرفی خواهیم کرد تا در ابتدا حال و هوای بهتری داشته باشید و ملاقات های پاییزی زیباتری داشته باشید.

دسترسی سریع به مطالب

  معرفی بهترین عطر و ادکلن های مردانه پاییزی

  در فروشگاه اینترنتی رز سفید مجموعه کاملی از عطر را می‌توانید مشاهده و خریداری کنید. تمامی این محصولات را با مشاوره رایگان خریداری خواهید کرد و در ادامه به معرفی بهترین عطر های پاییزی می‌پردازیم. این مجموعه جمع آوری شده تنها مجموعه کوچکی از ادکلن های پاییزی است.

  ادو پرفیوم مردانه لالیک مدل Ombre Noire

   ادو-پرفیوم-مردانه-لالیک-مدل-Ombre-Noire-حجم-100-میلی-لیتر.jpg

  ادو پرفیوم مردانه لالیک مدل Ombre Noire دارای رایحه تلخ است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم مردانه لالیک مدل Ombre Noire ترکیبی از ادویه، چوب، صمغ، خاک و زمین، گیاهان معطر، گل و چرم است. هنگامی که ادو پرفیوم مردانه لالیک مدل Ombre Noire را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه انجیر، ترنج و نعناع به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه تنباکو و دارچین می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه دانه تونکا، سرو و صمغ را استشمام کنید.

  پیشنهاد : برای نگه داری بهتر از عطر و آشنایی با تاریخ انقضا عطر، مقاله تاریخ انتقضا عطر را حتما مطالعه کنید.

  ادو پرفیوم مردانه رز سیمون مدل ویکتور

  ادو-پرفیوم-مردانه-Rose-Simonse-مدل-VICTOR-POUR-HOMME-حجم-100-میلی-لیتر.

  ادو پرفیوم مردانه رز سیمون مدل ویکتور دارای رایحه تند و شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم مردانه رز سیمون مدل ویکتوریا ترکیبی از مرکبات، میوه، گیاهان معطر، ادویه و چوب است. هنگامی که ادو پرفیوم مردانه رز سیمون مدل ویکتوریا را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه فلفل و هل به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه علف ویتور، کهربا و گل رز می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه چوب صندل، عود و وانیل را استشمام کنید.

  ادو پرفیوم مردانه مارک جوزف مدل Mj Man

  ادو-پرفیوم-مردانه-مارک-جوزف-مدل-Mj-Man-حجم-100-میلی-لیتر

  ادو پرفیوم مردانه مارک جوزف مدل Mj Man دارای رایحه تلخ است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم مردانه مارک جوزف مدل Mj Man ترکیبی از چوب، مرکبات و وانیل است. گهنگامی که ادو پرفیوم مردانه مارک جوزف مدل Mj Man را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه ترنج، فلفل صورتی، گریپ فورت، لیمو و نارنگی به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه چوب های گران بها، سیب سبز گرنی اسمیت و گالبانوم می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه اوک موس، کهربا، مشک سفید، نعنا هندی و وانیل را استشمام کنید.

  ادو پرفیوم مردانه کریستین دیور مدل Fahrenheit

  ادوپرفیوم-مردانه-کریستین-دیور-مدل-Fahrenheit-حجم-75-میلی-لیتر

  ادو پرفیوم مردانه کریستن دیور مدل Fahrenheit دارای رایحه تند و شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم مردانه کریستین دیور مدل Fahrenheit ترکیبی از ادویه، وانیل، چوب، مرکبات، خاک و زمین و گیاهان معطر است. هنگامی که ادو پرفیوم مردانه کریستین دیور مدل Fahrenheit را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه پرتقال ماندارین و چرم به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه برگ بنفشه، زیره و گشنیز می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه وانیل را استشمام کنید.

  ادو پرفیوم مردانه آلفا مونته مدل Rlxos

  ادو-پرفیوم-مردانه-آلفا-مونته-مدل-RIXOS-حجم-100-میلی-لیتر

  ادو پرفیوم مردانه آلفا مونته مدل Rlxos دارای رایحه تند و تلخ است و طبع گرم دارد. که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم مردانه آلفا مونته مدل Rlxos ترکیبی از گیاه کوستوس، مشک، چوب صندل، هل، نعنا هندی، ناگارموتا یا روغن سیپرویل، فلفل صورتی، کهربا، عنبر، صمغ زرد، شنبلیله، چوب آگار، چرم و جوز است. هنگامی که ادو پرفیوم مردانه آلفا مونته مدل Rlxos را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه عود، کهربا، گالبانوم، نعنا هندی و هل به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه جوز هندی و فلفل صورتی می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه چرم، چوب صندل سفید، صمغ، عنبر سائل، کندر و مشک را استشمام کنید.

  ادو تویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire

  ادو-تویلت-مردانه-لالیک-مدل-Encre-Noire-حجم-100-میلی-لیتر

  ادو تویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire دارای رایحه تلخ است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت مردانه لالیک مدل Encre Noire ترکیبی از گیاهان معطر، خاک و زمین و چوب است. هنگامی که ادو تویلت مردانه Encre Noire را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه چوب درخت سرو به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه علف ویتور می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه مشک و چوب کشمیر را استشمام کنید.

  ادو تویلت مردانه کارولینا هررا مدل S..Y 212

   

  ادو تویلت مردانه کارولینا هررا مدل Y..S 212 دارای رایحه شیرین و تند است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت مردانه کارولینا هررا مدل Y..S 212 ترکیبی از میوه، ادویه، چوب، مرکبات، خاک و زمین، گیاهان معطر و گل است.
  هنگامی که ادو تویلت مردانه کارولینا هررا مدل Y..S 212 را بر روی نبضتان اسپری می کنید، ابتدا رایحه پرتقال ماندارین، ترنج و رایحه های سبز به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه هل، گل و فلفل می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه عنبر، مشک، وانیل، چوب صندل و چوب گایاک را استشمام کنید.

  ادو تویلت مردانه امپر مدل Legend

   

  ادو تویلت مردانه امپر مدل Legend دارای رایحه تند و تلخ است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت مردانه امپر مدل Legend ترکیبی از چوب، خاک و زمین، گیاهان معطر و مرکبات است. هنگامی که ادو تویلت مردانه امپر مدل Legend را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه رزماری، شکوفه پرتقال، گریپ فورت و لیمو به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه اسطوخودوس، جوز هندی، چوب سدر و چوب گایاک و گشنیز می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه خزه درخت بلوط، دانه تونکا و مشک را استشمام کنید.

  ادو تویلت مردانه مون بلان مدل Emblem Intense

  ادو تویلت مردانه مون بلان مدل Emblem Intense دارای رایحه تند است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت مردانه مون بلان مدل Emblem Intense ترکیبی از مرکبات، گل، میوه و چوب است.
  هنگامی که ادو تویلت مردانه مون بلان مدل Emblem Intense را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه گریپ فورت، گشنیز و هل به مشامتان می رسد. که رایحه بسیار دلنشینی است. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه برگ بنفشه، جوز هندی، دارچین، سیب و گل رز می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه جیر، چوب، دانه تونکا و نعنا هندی را استشمام کنید.

  ادو تویلت مردانه سایپل مدل نایس فیلینگز بلک

  ادو تویلت مردانه سایپل مدل نایس فیلینگز بلک دارای رایحه تند و تلخ است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت مردانه سایپل مدل نایس فیلینگز بلک ترکیبی از چوب و گیاهان معطر است.
  هنگامی که ادو تویلت مردانه سایپل مدل نایس فیلینگز بلک را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه ادویه، چوب، دارچین، مرکبات و فلفل به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه ادویه، تخم گشنیز، نت های چوبی، جوز هندی و کهربا می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید روایح چوبی را استشمام کنید.
  معرفی بهترین عطر و ادکلن های زنانه پاییزی

  معرفی بهترین عطر های پاییزی زنانه

  ادو پرفیوم زنانه Rose Simonse مدل رز

  ادو پرفیوم زنانه Rose Simonse مدل رز دارای رایحه شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم زنانه Rose Simonse ترکیبی از چوب، گیاهان معطر و گل است.
  هنگامی که ادو پرفیوم زنانه Rose Simone را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه تمشک، گل رز و نت های میوه ای به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه فلفل صورتی، گل صد تومانی و گل یاسمن می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه سدر، مشک و وانیل را استشمام کنید.

  ادو پرفیوم زنانه آلفا مونته مدل Countess

  ادو پرفیوم زنانه آلفا مونته مدل Countess دارای رایحه شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم زنانه آلفا مونته مدل Countess ترکیبی از ادویه، وانیل، مرکبات، گل، میوه و چوب است.
  هنگامی که ادو پرفیوم زنانه آلفا مونته مدل Contess را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه شکوفه پرتقال، فلفل صورتی و گلابی به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه بادام تلخ، شیرین بیان، قهوه و گل یاس می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه چوب کشمیر، سدر، نعنا هندی و وانیل را استشمام کنید.

  ادو پرفیوم زنانه گابریلا چیفو مدل TEARSIA

  ادو پرفیوم زنانه گابریلا چیفو مدل TEARSIA دارای رایحه شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم زنانه گابریلا چیفو مدل TEARSIA ترکیبی از ادویه، چوب، گل و گیاهان معطر است.
  هنگامی که ادو پرفیوم زنانه گابریلا چیفو مدل TEARSIA را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه ترنج و زنجبیل به مشامتان می رسد. که رایحه دلنشینی است. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه بخور خوشبو، صمغ، قهوه و گل مریم می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه گیاه پاتچولی، چوب کشمیر، عنبر، مشک و نعنا هندی را استشمام کنید.

  ادو پرفیوم زنانه آلفا مونته مدل HERMOSO

  ادو پرفیوم زنانه آلفا مونته مدل HERMOSO دارای رایحه شیرین است . طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم زنانه آلفا مونته مدل HERMOSO ترکیبی از گیاهان معطر، میوه و چوب است.
  هنگامی که ادو پرفیوم زنانه آلفا مونته مدل HERMOSO را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه انگور فرنگی سیاه، ترنج و مرکبات سبز به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه گل برف و گل رازقی زرد می باشد. در آخر نوبت به پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه وانیل، سرو، دانه تونکا و چوب صندل را استشمام کنید.

  ادو پرفیوم زنانه کارولینا هررا مدل Good Girl

  ادو پرفیوم زنانه کارولینا هررا مدل Good Giril دارای رایحه شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو پرفیوم کارولینا هررا مدل Good Giril ترکیبی از شکلات، میوه، گیاهان معطر و گل است.
  هنگامی که ادو پرفیوم زنانه کارولینا هررا مدل Good Giril را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه بادام و قهوه به مشامتان می رسد. که رایحه دلنشینی است. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه گل مریم و یاسمین می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه دانه ی تونکا و کاکائو را استشمام کنید.

  ادو تویلت زنانه جورجیو آرمانی مدل Si

  ادو تویلت زنانه جورجیو آرمانی مدل Si دارای رایحه شیرین و طبع ملایم می باشد که مناسب استفاده در تمام فصول سال به خصوص پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت زنانه جورجیو آرمانی مدل Si ترکیبی از چوب، مرکبات، گیاهان معطر، گل، میوه و وانیل است.
  هنگامی که ادو تویلت زنانه جورجیو آرمانی مدل Si را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه انگور سیاه، گلابی، پرتقال ماندارین، شکوفه پرتقال و نارنج به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه توت فرنگی، شکوفه ی نارنج، گل یاسمین، گل اوسمانتوس، فریزیا و گل رز می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه عنبر، مشک، وانیل، گیاه پاتچولی و نت های چوبی را استشمام کنید.

  ادو تویلت زنانه وومن سکرت مدل Eua My Secret

  ادو تویلت زنانه وومن سکرت مدل Eua My Secret دارای رایحه شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت زنانه وومن سکرت مدل Eua My Secret ترکیبی از رایحه های گلی، میوه و وانیل است.
  هنگامی که ادو تویلت زنانه وومن سکرت مدل Eua My Secret را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه گلابی، لیمو و ماندارین به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه بادام شیرین، شکوفه پرتقال، گل یاس سفید و گل یاسمن می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه مشک و وانیل را استشمام کنید.

  ادو تویلت کارولینا هررا مدل سی اچ آفریقا

  ادو تویلت کارولینا هررا مدل سی اچ آفریقا دارای رایحه شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت کارولینا هررا مدل سی اچ آفریقا ترکیبی از میوه، ادویه، وانیل، مرکبات، اسموکی، گیاهان معطر، گل و چای است.
  هنگامی که ادو تویلت کارولینا هررا مدل سی اچ آفریقا را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه پرتقال و گل بنفشه به مشامتان می رسد. که رایحه بسیار دلنشینی است. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه دارچین، چای، گل سوسن و زنبق می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه بخور خشبو و وانیل را استشمام کنید.

  ادو تویلت زنانه کارولینا هررا مدل CH

  ادو تویلت زنانه کارولینا هررا مدل CH دارای رایحه شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت زنانه کارولینا هررا مدل CH ترکیبی از مرکبات، گل، میوه، اقیانوس، گیاهان معطر، خاک و زمین و چوب است.
  هنگامی که ادو تویلت زنانه کارولینا هررا مدل CH را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه آب، ترنج، لیمو، میوه های گرم سیری، گریپ فورت و نارنج به مشامتان می رسد. که رایحه دلنشینی است. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه بادام سوخته، دارچین، گل رز و گل یاس می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه سدر، مشک، نعنا هندی، چرم جیر، چوب صندل و چوب کشمیر را استشمام کنید.

  ادو تویلت زنانه پاکو رابان مدل Black XS

  ادو تویلت زنانه پاکو رابان مدل Black XS دارای رایحه شیرین است و طبع گرم دارد که مناسب استفاده در فصل پاییز می باشد. ساختار رایحه ادو تویلت زنانه پاکو رابان مدل Blach XS ترکیبی از ادویه، میوه، کاکائو، وانیل و چوب است.
  هنگامی که ادو تویلت زنانه پاکو رابان مدل Blach XS را بر روی نبضتان اسپری می کنید؛ ابتدا رایحه کرانبری و فلفل قرمز شیرین به مشامتان می رسد. پس از مدتی نت اولیه جای خود را به نت میانی می دهد. نت میانی دارای رایحه بنفشه، رز و کاکائو می باشد. در آخر نوبت به نت پایانی می رسد. با پدیدار شدن نت پایانی می توانید رایحه چوب ماسویا، وانیل و نعنا هندی را استشمام کنید.